Mariia Braden

Мініатюри парфумів від Penhaligon’s

Мініатюри парфумів від Penhaligon’s

Люблю аромати бренду Penhaligon's тому хочу розповісти про пару своїх мініатюр ❤️

Що таке Penhaligon's?

Британський бренд нішевоі парфумерії. Більшість їх парфумів про дерево, спеції, цитруси🍋🍊 , іноді алкоголь🥃. Дуже насичені та завжди цікаві, всі їх аромати мають якусь цікаву особливість. Також є багато цікавих ароматів з квітами, проте вони часто пересікаються по нотам з деревом. Мій улюблений їх аромат Dutchess Rose (напишу допис обовʼязково, якщо не допʼю банку😅)

В мене є 2 мініатюри: Penhaligon's Halfeti та Halfeti Cedar

1️⃣ Penhaligon's Halfeti

Чим пахне ?

  • Початкова нота: Артемізія, Бергамот, Грейпфрут, Кардамон, Кіпаріс, Шафран
  • Нота серця: Болгарська троянда, Жасмин, Мускатний горіх
  • Кінцева нота: Амбра, Білий кедр, Боби тонка, Ваніль, Дерево агар, Шкіра, Мускус, Сандалове дерево

Чим пахне в житті на мені?

  • Це якась дивовижна суміш усього. Я точно можу окремо виділити бергамот, сандал з жасмином, який з часом пахне шкірою і є трохи відголосок ванілі. Троянду та грейпфрут не почула , на жаль.

Аромат становиться трошки важким після нанесення, тому він влітку може душити тих хто чутливий сильно до ароматів. Підійде добре на осінь та весну.

Парфум чудовий , я точно куплю собі великий флакон, тому сміло рекомендую дівчатам хто бажає собі унікальний нішевий аромат в якому є відголоски дерева з квітами.

ps на фото в мене зламана кришечка, читайте далі чому 😅

Мініатюри парфумів від Penhaligon’s
Мініатюри парфумів від Penhaligon’s

Чим пахне ?

  • Початкова нота: Кардамон, Персик, Ром, Шафран
  • Нота серця: Безсмертник, Вірджинійський кедр, Кориця, Морські ноти, Сухофрукти
  • Кінцева нота: Боби тонка, Ваніль, Кедр атласький, Пачулі

Чим пахне на мені?

  • Дуже пряний аромат. Відчуваю сильний запах кардамону і пачулі. Трохи кедру. Ніяких персиків, кориці та ванілі не було. На моїй шкірі не розкрився гарними нотами , був як важкий одеколон. 🤦🏻‍♀️

⚠️Але увага. Аромат неймовірно цікаво розкрився у чоловіка. Дивно, але у нього був увесь спектр заявлених нот від кориці з ромом до пачулі ( окрім персиків). Я у захваті від того як аромат пахне у чоловіка, це неймовірно. 🖤

Проте на мені він не такий, начебто ми використали 2 різних парфуми..

Це засмутило і ще раз показало мені як все ж таки на кожній людині може розкриватись аромат.

Враховуючи який спектр запаху я почула на чоловікові , я можу рекомендувати аромат, проте сама на жаль не буду ним користуватись, бо аромат мене не полюбив 😭

Парфум дуже індивідуальний , тому не купляйте парфум без додаткового затесту.

✅ Плюси: гарно, прям копія великої баночки з дозатором😍

❌ Мінуси: сам розмір флакончику трохи великий і тому без дозатора мені важко наносити парфум на шкіру, я випадково вилила пів баночки..

❌ Кришечка. Вона на якомусь клеї і після другого відкриття вона просто відпала. Тепер я не можу нормально закривати і відкривати баночку..

Аромати неймовірні, я дуже рада що змогла взяти міні версіі і тепер точно знаю що візьму собі та чоловікові у майбутньому 🥰

Всім be in love 😍