Mariia Braden

Тонер для обличчя з пробіотиками

Тонер для обличчя з пробіотиками

Мій новий тонер у мою колекцію догляду за обличчям від Dr.Ceuracle 💙

🔽 Особливості про які заявляє виробник:

- зволожує та вирівнює шкірний покрив;
- містить комплекс з 5 пробіотиків:

🌀лізат ферментованих лактобактерій що забезпечує гладкість, рівний тон і антиоксидантну дію;
🌀лізат ферментованих біфідобактерій що живить, уповільнює процеси старіння, відновлює водний баланс;
🌀фільтрат ферментованих сахароміцетів який сприяє клітинному оновленню, розгладження зморшок;
🌀фермент лактобактерій Lactobacillus заспокоює подразнення, почервоніння, підвищує захисні функції;
🌀фільтрат ферментованих біфідобактерій насичує корисними вітамінами;

Мої враження:

  • Якщо описати 3 словами - освіжає, тонізує, зволожує.

Деякі писали що після його використання обличчя стає липким, - в мене такого не було.

Після нанесення тонеру на обличчя я чекаю пару хвилин щоб потім наносити сироватку.

  • Стосовно пункту «заспокоює подразнення», - тут не так добре працює, через пару днів тільки врятує, тому тонер Dr.Jart+ Cicapair Toner справляється з цією функцією краще.

Основна функція тонеру тут наситити вологою, тонізувати обличчя щоб далі робити інші шляхи догляду.

+ Мені пахне цитрусами, я би сказала запах ідентичний як у крема для обличчя з пробіотиками Dr.Ceuracle Pro Balance Biotics Moisturizer.

Дуже подобається великий об’єм банки, бо минулий тонер Dr.Jart+ Cicapair Toner закінчився швидше, бо має 150мл.

Думаю мені цього тонеру точно хватить на 2,5 місяці десь.

Наразі моя лінійка догляду за обличчям це комбінація продуктів від Dr.Ceuracle, manyo та Dr.Jart+

Самі вони по якості доповнюють один одного тому цей тонер ідеально вписався в команду.

Аналогів такого зволожуючого тонеру багато, але я придбала саме цей для того щоб був більш ефективний результат догляду у комбінації з іншими продуктами брендів Dr.Ceuracle, manyo та Dr.Jart+.

Рекомендую тонер всім хто його шукає 💙

Всім love 💕

Тонер для обличчя з пробіотиками