Mariia Braden

Мініатюра парфуму чи тестер?

Мініатюра парфуму чи тестер?

Не завжди є можливість або бажання придбати флакон бажаних парфумів, навіть якщо вони дуже сильно подобаються.

Буває що аромат продається лише 100мл що забагато або ціна завелика, тощо.

Для таких випадків є 2 виходи:

✅ Придбати мініатюру парфумів, або

✅ Придбати тестер

~ (є ще 3й варіант брати на розпив, проте лише коли впевнений що це 100% оригінал, а не підпільна лабораторія в гаражі)

  • Мініатюри парфумів це витвори мистецтва. 🤩

Вони надзвичайно гарні та радують очі. Найчастіше всього вони продаються в колекції де є одразу декілька ароматів.

Це класний вихід для тих хто хоче купити одразу 2 флакони але не може 😂, тому можна взяти міні флакончики. Також набір мініатюр парфумів може бути класним подарунком🎁

Це дуже великий плюс 👌🏻

Я так брала мініатюри Guerlain та Armani.

❗️Мінуси:

  • Відсутність дозатору та неякісні кришечки.

Дуже часто мініатюри не мають дозатору.

Це може стати проблемою, бо є високий ризик того що замість 2 крапель виливається вся баночка. Також у них можуть бути ненадійні ламкі кришечки, навіть якщо це люкс або ніша сегмент.

Я так вилила 2 свої мініатюри 🥲

  • Тестери зручні та чудові у використанні. Майже завжди запаковані у картонну упаковочку і мають опис самого аромату по нотах.

Компактні, легко носити з собою кожного дня.🤍

❗️Мінуси:

  • занадто тонке скло та інколи не функціонуючі дозатори.

Kilian має тестери у яких дуже тонке скло, в мене так розбився дорогий тестер в перший же день.

Проблему зламаних дозаторів можна вирішити переливши парфум у іншу баночку, тому тут проблема не велика, і це не так часто трапляється.

  • З останніми роками я стала більше брати тестери з дозаторами. Їх можна носити з собою і немає великого ризику того що вони виллються на шкіру за один раз 😂

Якщо я не беру флакон то беру 2 тестера, якщо впевнена що буду носити ці парфуми.

Мої мініатюри радують мені очі як міні парфумчики, проте вони нажаль не зручні для мене. Я якось механічним шляхом примонтувала міні дозатор до мініатюри 😂

Це виглядало негарно та якось неестетично, проте було дуже зручно 👌🏻 Наразі люблю свою мініатюрку від Dior j'adore

Вибирайте те що вам подобається та насолоджуйтесь новими цікавими ароматами 🩵

Всім love 💕