Mariia Braden

Омолоджувальний комплекс з лізатом біфідобактерій

Омолоджувальний комплекс з лізатом біфідобактерій

Пишу розгорнутий фідбек на сироватку від Manyo Factory Bifida Biome Complex Ampoule після тривалого користування 🙌🏻

🔽 Основні функції про які заявляє виробник:

  • інтенсивно зволожує;
  • прискорює процеси регенерації та оновлення клітин епідермісу, вирівнює тон шкіри і повертає їй сяйво;
  • має виражену омолоджувальну дію, скорочує глибину дрібних мімічних зморшок і зменшує вираження глибших;
  • підтягує овал обличчя, підвищує еластичність тканин;
  • має комплекс ефективних антивікових компонентів і надає дію ліфтингу;
  • запобігає утворенню нових зморшок.

Корисні та діючи компоненти сироватки:

🌀Аденозин - омолоджувальний компонент. Підтягує шкіру, підсилює вироблення колагену, сприяє зменшенню кількості зморшок, гальмує процеси старіння.

🌀Ацетил гексапептид-8- пептид, складається з 6 амінокислот. Зменшує глибину зморшок, викликаних рухом мімічних м'язів обличчя.

🌀Лактобактерії освітлюють, зволожують, усувають почервоніння, регулюють вироблення меланіну в епідермісі, прискорюють процеси регенерації.

🌀Ніацинамід сприяє стимуляції синтезу колагену і поліпшенню захисних функцій шкіри, допомагає знизити втрату вологи з епідермісу і усунути пігментацію, зволожує, звужує пори, заспокоює, освітлює.

🌀Екстракт женьшеню тонізує, зволожує і насичує шкіру корисними речовинами, сприяє оновленню клітинного шару, уповільнює старіння.

Мої враження :

  • Саме основне та перше що працює через тиждень це її функції зволоження, прибирання почервоніння, вирівнювання тону, і трошки підтягує шкіру.
  • Рідина сироватки світло-коричнева, не сильно тягуча, пахне приємно. Добре вбирається, алергічних проблем не виникло;

🔰 Щовечора і щоранку я роблю масаж обличчя щоб не було мімічних зморшок і таким чином продукти які я використовую краще засвоюються, + і як результат мімічних зморшок в мене і немає.

Дану сироватку я брала виключно для цієї цілі щоб робити обличчя більш пружним.

Так як основна функція сироватки направлена на пружність та омолодження обличчя, то задля того щоб ця функція працювала треба її використовувати у комплексі з масажем + маскою.

Це дуже важливий фактор, що такий продукт не спрацює сам. Тобто якщо просто взяти 1 таку сироватку і наносити її, то єдине що спрацює це її функції зволоження та покращення тону обличчя і трошки підтягне.

Враховуючи всі виклики нашого часу увесь стрес завжди відображається на обличчі і наразі такі сироватки дуже важливі.

Використовую як частину нічного догляду і задоволена результатом, рекомендую 💚

Всім love 💕

Омолоджувальний комплекс з лізатом біфідобактерій