Анастасія Фоміна

Безпечна засмага з спф 35☀️

Безпечна засмага з спф 35☀️

Я народилася смаглявою.Все літо в дитинстві я завжди проводила на сонці,щорічно ми з родиною бували на сонці і я була восени просто неначе маленька африканка.Як відомо смуглява шкіра інакше реагує на сонце,тому до років 16 я і не знала,що таке сонячні опіки, я не парилася і засмагала щорічно на сонці без жодних спф.Мені шалено подобалося,що моя шкіра чудово сприймає сонце,засмага швидко "налипала" на мене.Але потім зі мною трапилася алергія на сонце.Це сталося через мої особисті серйозні проблеми зі здоров'ям,які спіткнули мене в підлітковому віці.З алергією звичайно я забула про засмагу.Тому їдучи на пляж,на природу ,коли сонячна погода,на відпочинок на море,я купляла обов'язково спф крема,бо шкіра просто шаленіла на сонці,одразу було подразнення і інші неприємні відчуття та прояви.І от в 2021 році,я вперше побувала на морі в Туреччині .Була там в липні і дуже жаркому районі і там я буквально обривалася спі кремами,бо була підвищена вологість і дуже небезпечне сонце.І знаєте,якби не цей засіб не знаю якби я перенесла той відпочинок.Купила я цей крем випадково десь за смішні гроші ,а він виявився дуже крутим.В мене до цього до речі був спф 50,тепер ось 35.Легка текстура,яка не липка,приємно розприділяється,вбирається швидко,не викликає ніяких реакцій і реально жодного разу з цим засобом я не обгоріла і не згадала про свою сонячну алергію.Плюс приємний аромат ,зручний дозатор та мега приємна бюджетна вартість.