Анастасія Фоміна

Крем для мами🥰

Крем для мами🥰

Так у нас сформувалося,що догляд за шкірою та декоративну косметику мамі купую я.Вона не дуже в ній розбирається,а я люблю шукати нові продукти або купувати мамі те,що сама дуже люблю.Так от в неї нещодавно закінчився зволожуючий крем для обличчя,і вона попросила замовити якийсь новий.Я завжди опираюся при виборі крема на побажання самої мами.Вона любить універсальні крема,бо якось система нічний та денний крем їй не заходить.Вона любить легкі ,які швидко вбираюся,нейтрально пахнуть та коштують недорого.Видно любов до бюджетної косметики у нас в крові:)Шкіра у неї комбінована,не чутлива.

Я передивилася усі крема бюджетного сігменту на сайті,і от побачтла цей.У мене якось були продукти цього бренду,які мені дуже сподобалися,тому я вирішила почитати відгуки інших на цей крем і обрала його.Крем зазначено 35+,на це я якщо чесно не особливо звертаю увагу,бо якось читала статтю,що всі ці позначки нічого не означають по факту.Але мама якій скажімо так більше за 35,дуже потішалася,побачивши позначку 35+.

Крем їй сподобався,це найголовніше,він має доволі легку текстуру,нейтральний аромат,дуже економічний і приємний.Мама в захваті,а значить і я теж,що змогла їй догодити.