Nata_Po

Можливо саме ці рум'яна можуть бути аналогом Nars Orgasm?

Можливо саме ці рум'яна можуть бути аналогом Nars Orgasm?
Можливо саме ці рум'яна можуть бути аналогом Nars Orgasm?

Цими рум'янами я вже встигла покористуватись, тому можу сміливо поділитись враженнями)

Вони в моєму арсеналі вже десь півтора роки. Тут є арганова олія в складі і вони мають приємний рожевий відтінок з золотим сатиновим сяйвом. Хоча, власне за рахунок поєднання рожевого та золота, вони дають такого червонуватого відтінку і є доволі пігментованими.

Можливо саме ці рум'яна можуть бути аналогом Nars Orgasm?

Рум'яна добре набираються і на палець, іна пензлик, так само добре і віддають пігмент, тут жодних проблем.

Але, на мій смак, вони мають дещо сухувату текстуру. Мені більше подобається, коли продукт такий наче оксамитовий, з кремовим відчуттям, тут все ж воно сухувате, і як бачите у рефілі є такі грудочки. Це ні на що окрім візуалу і тактильного відчуття не впливає.

Далі буде багато свотчів на руці під різними кутами.

В цілому рум'яна класні з теплим ефектом сяйва, проте вміру, вони не будуть заміняти хайлайтер. Доволі пігментовані, що зменшує в рази їхній розхід. Але, чомусь в мене не дуже активно до них тягнеться рука.

Мені здається, що власне рожеві рум'яна з золотим відблиском можуть стати непоганою альтернативою для Nars Orgasm, які є фаворитами у багатьох)