Yuriivna

Мій захист на літо від сонячних опіків

Мій захист на літо від сонячних опіків
Мій захист на літо від сонячних опіків

Настав перший місяць літа-моя улюблена пора року.Проте я маю дуже світлу та чутливу до сонця шкіру.На моїй пам'яті гарної шоколадної засмаги в мене і не було.Це завжди червона та гаряча на дотик шкіра.Отримати сонячні опіки на шкірі для мене дуже легко.Тому якщо довго буваю на сонці(рідко,але буває),а особливо коли маю намір піти на пляж,навіть на декілька годин-завжди користуюсь spf з високим ступенем захисту.

Для себе я обрала українську фірму,а саме молочко для безпечної засмаги-50 SPF.Воно має високий ступінь захисту та призначений для дуже світлої та чутливої шкіри.Молочко у своєму складі має алое,олію ши та Д-пантенол.На пакуванні вказано,що підходить для всієї родини.Молочко можна наносити як на тіло,так і на обличчя,але я наношу його саме на тіло,а для захисту шкіри обличчя-користуюсь іншим spf.

Виробник пише,що наносити молочко потрібно кожну годину,якшо Ви перебуваєте на сонці,а також після купання.

  • Молочко має кремову текстуру,яка має білий колір.
  • Запах не різкий,ледь чутний,проте він приємно-косметичний.
  • Після нанесення молочка на шкіру,масажними рухами втираю його в шкіру,поглинається добре,не залишає білої плівки та інших білих слідів.