НАТАЛЯ

Використана косметика (продовження).

Використана косметика (продовження).
Використана косметика (продовження).
Використана косметика (продовження).
Використана косметика (продовження).

В попередньому дописі про використану косметику не вмістилась вся інформація про використані засоби. Тому частина 2️⃣. Шампунь та бальзам з вівсяним молоком від італійського бренду Bottega Verde. Вони пом'якшують, а також допомагають боротися з лупою та жирністю шкіри голови; сприяють росту та зміцнюють волосся. Формула косметики не містить силіконів і може використовуватися всією родиною, безпечна для дітей від 3 років. Має природний склад, підходить для будь-якого типу шкіри, особливо для чутливої шкіри і сухого волосся.

Шампунь делікатно очищує волосся, а бальзам робить їх м'якими та слухняними.

Використана косметика (продовження).
Використана косметика (продовження).
Використана косметика (продовження).
Використана косметика (продовження).

Спочатку коли я спробувала це мило, то подумала що це якийсь гель для душу. Дуже делікатно та м'яко очищає шкіру і має приємний аромат, як для мила різковатий і занадто приємний. Тому використовую його як гель для душу. Доречі, під час банних процедур можна відчути аромат по всій квартирі. Запах не набридливий, парфумований.

Oriflame Discover Mexico Caribbean Breeze. Скраб містить білі та помаранчеві скрабуючі часточки, які м'яко ощищують шкіру. Підійде для чуттєвої шкіри, бо цих часточок майже не відчуваєш на тілі. Запах має приємний, трішки солодкий. Після скрабування тіло стає м'яким і шовковистим. Загалом засіб сподобався.

Колись цей гель мені порадила подруга і я вирішила придбати. Якраз, на той час я користувалась кремами від Dr. Sante i була дуже ними задоволена. Хоча цей гель створений для нормальної шкіри, мені він не підійшов. Щоразу після користування шкіру стягувало страшенно. Потім цей гель спробувала моя дочка і їй він підійшов ідеально. Підозрюю, що він створений для підліткової шкіри 😅