Alyona Fedyk

Понюдимо? Свотчі відомих помад у відтінках нюд (Part І)

Понюдимо? Свотчі відомих помад у відтінках нюд (Part І)

Хтось може до безтями любити червоні помади, але ігнорувати нюдові відтінки – просто неможливо. Зізнайтесь, ну хоча б один такий відтінок та й є у вашій косметичці. Сьогодні покажу частину своїх. Почну не з фаворитів, але з гідних претендентів на цю роль.

Понюдимо? Свотчі відомих помад у відтінках нюд (Part І)

Це не просто помада, а помада-бальзам. Всередині стіка є прозора текстура, що зволожує губи. До речі, з усієї четвірки ця помада дійсно лягає на шкіру найкраще. З відтінком трішки не вгадала: 04 – це темнуватий, як на мене, червоно-коричневий колір. Ідеальний нюд для дівчат зі смуглою шкірою.

Коли робила свотчі, була на 100% впевнена, що цей матовий нюд є на Мейкап. Не буду прибирати його зі списку, а краще скажу, що знайшла його близнюка – NYX Professional Makeup Soft Matte Lip Cream в відтінку 04 London. Відтінок розкішний, нагадує швейцарський молочний шоколад – злегка блідий колір, який так смачно дивиться на губах. Я наношу його поверх бальзаму Carmex – ефект дивовижний. На фото 1 – помада поверх бальзаму, на фото 2 – без нього.

Цим крихіткам дуже пощастило з відтінками, а от текстура трішки підводить. Помади Round варто наносити, як це робили наші мами – поплескувальними рухами:) Якщо просто водити стіком, то засіб полосить та лягає нерівномірно. Текстура доволі масляниста. Мій ідеальний алгоритм: контур + заповнення губ нюдовим олівцем, потім – тонкий шар помади. Фото робила без олівців, аби просто показати колір.

Відтінок 617 – блідий нюд з легким ліловим тоном.

Відтінок 628 – насичена запорошена троянда.