Тетяна Супронюк

Олівець-тіні Maybelline Express Brow Satin Duo Pencil

Олівець-тіні Maybelline Express Brow Satin Duo Pencil
Олівець-тіні Maybelline Express Brow Satin Duo Pencil

Коректор для брів 2в1 складається з тонкого механічного олівця для надання бровам чіткої, симетричної форми, і аплікатора з матовими тінями для заповнення прогалин і розтушування.

  • У мене відтінок - 04 Dark Brown. Це темний коричневий колір. Не рижить.
  • Олівець призначений для корекції форми брів. Має не дуже тонкий стержень. Доволі м"яка текстура. Дуже тонкі лінії ним не зробиш.
  • Тіні призначена для заповнення прогалин і створення природного покриття. Аплікатор для тіней викручується з кришечки. Самі тіні знаходяться в кришечці.

Олівець та тіні добре пігментовані. Їх можна нашаровувати. Але дуже обережно, бо можна переборщити.

Засіб доволі стійкий. Як тіні, так і олівець.

Трошки не зрозуміла цей продукт. У мене густі брови з довгими волосинками, якщо ненароком висмикнути одну пінцетом - буде прогалина. Заповнити таку прогалину цим олівцем можна, але треба постаратися, щоб зробити це акуратно. Тіні взагалі не зрозуміла, вони на моїх бровах майже не дають ефекту. Краще б там була просто щіточка.

Придбала даний олівець за смішною ціною на знижках з цікавості. За повну вартість повторно точно не купуватиму.

Це особисто мій досвід. Можливо є і поціновувачі засобів такого формату.

Олівець-тіні Maybelline Express Brow Satin Duo Pencil