Missmili

Vichy Double Glow Peel Mask

Vichy Double Glow Peel Mask

💛💛💛Хоча масками я користуюсь нечасто але іноді хочеться себе побалувати💛

💛Маска має в складі AHA кислоти,які м‘яко відлущують ороговілі клітини,вирівнює текстури і тон шкіри,зволожує та зміцнює шкіру,також маска обіцяє зробити шкіру чистою,сяячою і м‘якою,бореться з постакне і згладжує невеликі дефекти шкіри

💛Маска від Vichy я придбала в формі саше 12 мл(2х6мл),(знаю що є ще в баночках по 50 мл)розраховано на два використання

Самого засобу в саше багато,вистачає нанести щедрим шаром і на обличчя і на шию.

Маска має приємний фруктовий аромат,гелеву текстуру з дрібними абразивними часточками яких ледь видно і при нанесенні не відчуваєш

Vichy Double Glow Peel Mask
Vichy Double Glow Peel Mask

Засіб приємний в використанні,при нанесенні наче розігрівається і відчувається на обличчі еффект розпарювання,а абразивні часточки для легкого пілінга дуже дрібні і делікатні.

Змивати рекомендую прохолодною водою

💛На виході я отримала чисте,сяюче обличчя,пори звузились,шкіра стала дуже гладенька і приємна на дотик і навіть посвітліла,після маски дуже рівно лягає тональна основа

Напевно якщо такою маскою користуватись систематично,то вона гарно себе покаже в боротьбі з постакне!

💛💛💛Засіб сподобався,буду брати ще💛