Олександра ☕️

Мої бальзами з відтінком👄

Мої бальзами з відтінком👄

Нещодавно моя колекція таких бальзамів стала більшою, тому думаю варто про них розповісти.

Як можна здогадатися по фото, полуничний бальзам в мене дуже давно і думаю його вже давно час викинути, але якось все не підіймається рука😅 В мене він завжди був в парі з вишневим, але чомусь весь час рука тягнулася саме до полуничного. Надає губами теплий ледь помітний червоний відтінок, зволоження мінімальне, на спекотне літо підійде.

А от бальзам з ожиною з'явився лише десь місяць тому і вже дуже сподобався. Дає більш яскравий та холодний колір, блискіток в ньому нема. Зволоження також мінімальне, але я на це і не розраховувала.

8/10 кожному

Ці бальзами тестую десь тиждень і ось що можу сказати: за цю ціну норм, але більше не візьму. У них хімічно-трав'яний запах, в стіку лише 3 грами продукту.
На смак також неприємні.

Але в обох дуже гарний колір якщо нанести багато шарів.
Ну і дизайн в них симпатичний, нагадує мені бальзамчики з дитинства.

5/10

(на свотчах вишневий справа)

А ось цей блиск мені сподобався. Незважаючи на назву він пахне вишневою карамелькою з мого дитинства (фото прикріплю).

На губах він майже прозорий, але завдяки легкому відтінку він підсилює природній колір губ і значно покращує їх зовнішній вигляд. Аплікатор зручний, ним легко та комфортно розподіляти блиск по губам. Має дууже дрібні блискітки.

9/10

Хочу спробувати і інші відтінки.