Євгенія 👩

#wishlistmakeupclub

#wishlistmakeupclub
#wishlistmakeupclub

Всім привіт ✌️

Складно було обрати саме 5 бажаних товарів, оскільки їх кількість явно перевалює за 100). Але, я змогла, щоправда мої хотілки на 85% складаються з догляду, тому що, в останній рік, я якось стала байдужою до нової декоративки і використовую те, що є, не мріючи про новинки). Розповідаю про 5 основних продуктів 👇

Моя шкіра дуже любить Clinique, а ось гаманець – ні). На тональний крем для проблемної шкіри Anti-Blemish Solutions Liquid задивляюся давно, бо:

  • Приваблюють позитивні відгуки.
  • Я володарка проблемної та комбінованої шкіри, мені тон повинен підійти).
  • Подобається обіцянка виробника про середню щільність покриття. Я не люблю, коли тон помітний і відчутний на шкірі.
  • Довіряю своє обличчя цьому бренду, ніколи не було ніяких аллергічних реакцій та подразнень шкіри.

Від покупки мене стримує:

  • невизначеність із відтінком. Я обираю між №01 "Fresh Alabaster" та СN - "Ivory". З одного боку Ivory - це класика для мене, зазвичай цей віддіток мені дуже підходить, а с другого боку - на фото (навіть у відгуках) він мені знається ну дуже темним, чого не скажешь про №01 "Fresh Alabaster".

Напевно, я наважусь на його покупку, тільки якщо зможу засвотчити ці 2 відтінки)

Тут усе просто - я вже використовувала себорегулювальний крем з цієї серії і просто в захваті від нього.

Більш детально про крем: https://club.makeup.com.ua/post/5020/.

Мені здається, що тонік працюватиме не гірше, а може навіть і краще).

Патчі під очі – це невід'ємна частина мого догляду. В одному з дописів я розповідала, що спадковістю мені були дані темні кола та мішки під очима, які потрібно маскувати).

Патчі від Heimish мене зацікавили, бо:

  • Я дуже позитивно ставлюся до цього бренду та цікаво спробувати їх патчі. Тим більше, що бренд пропонує лише 2 варіанти патчів. Якщо сподобаються ці, то обов'язково спробую і другі).
  • Знову ж таки, позитивні відгуки та гучні обіцянки виробника.
  • Дуже непоганий склад, в якому є освітлюючі компоненти, які дуже актуальні для моїх темних кіл).

У моєму віші кілька патчів, проте саме ці на першому місці, тому однозначно я їх куплю).

У Origins дуже непогані маски для обличчя, особливо очищуючі. В мене були : маска с бамбуковим вугіллям та медом, а також маска з активованим вугіллям. Обидві працювали дуже добре на моїй комбінованій шкірі. Тому, я хочу спробувати ще дві масочки від цього бренду - очищувальну 10-хвилинну маску та маску з рожевою глиною.

Перший варіант поки що відпадає, тому що ціна ну вже дуже кусається, а ось друга вже лежить у моєму кошику, тому що:

  • Мої пори потребують звуження, а виробник це обіцяє.
  • Моїй шкірі не завадить покращення текстури та вирівнювання тону.
  • Знову ж таки, дуже хороші відгуки.

Єдине про що я думаю: "а чи ця маска не даватиме кращий ефект, чи звичайна порошкова рожева глина за 30 гривень?").

Це найбюджетніший продукт в моєму списку бажань, але я постійно відкладаю його покупку на потім).

Все через Carmex, яким я користуюся добрих 3 роки і все ніяк не можу його зрадити, хоча дуже хочеться змін). Тут же доречно буде сказати "жаба душить", тому що мій улюбленний Carmex, який у всьому мене влаштовує, дешевше на 200 гривень, але по вазі менший🤣. Так шо в мене теж ці пекельні борошна вибору).

А якщо говорити серйозно, то за своїми характеристиками EOS не гірший ніж Сarmex:

  • Зручний формат, я купувала EOS ще за часів студентства і для мене він був найзручнішим бальзамом у світі.
  • Хороший склад, який багатий на масла.
  • Смачна назва і я думаю, що бальзам має не менш смачний аромат.
  • Дійсно велика вага та економічна витрата (мені цього бальзаму вистачало мало не на 6-7 місяців).
  • Ну і знову – дуже хороші відгуки

Ось такий досить скромний список бажань у мене вийшов). Здавалося б, лише 5 продуктів у кошику, а ціна вже - 3300 гривень🤯. Тому хотілося б, щоб ціни зростали трішки повільніше, адже моїм мріям немає межі🤣

Дякую за увагу💕