Missmili

Тестую популярний санскрін від Beauty Of Joseon і серум для сяяння шкіри🌝🌝🌝

Тестую популярний санскрін від Beauty Of Joseon і серум для сяяння шкіри🌝🌝🌝
Тестую популярний санскрін від Beauty Of Joseon і серум для сяяння шкіри🌝🌝🌝

🌻Beauty Of Joseon Glow Serum -серум для сяяння шкіри

Серум з екстрактом прополісу і ніацинамідом-для здорового сяяння шкіри,обіцяє зволоження і пом‘якшення,вирівнює загальний тон,має протизапально дію і прискорює загоєння і регенерацію ,підійде для проблемної шкіри схильної до висипань.

Серум має доволі густу гелеву консистенцію,запаху якогось особливого немає

Хоч засобу в зразку всього 1 мл,але його вистачило щоб щедро нанести на обличчя і шию

Серум приємний в використанні,миттєво зволожує і пом‘якшує шкіру,ніякої липкості чи жирності помічено не було.Обличчя після нього свіже,зволожене і дійсно сяє

Як базовий серум для зволоження засіб сподобався😊

Тестую популярний санскрін від Beauty Of Joseon і серум для сяяння шкіри🌝🌝🌝

Крем надійно захищає від UVB та UVA випромінювань,містить в собі сучасні фотостабільні хімічні фільтри які не потребують частого оновлення ,підходить для усіх типів шкіри,не тестується на тваринах,в складі має ніацинамід і пробіотики-які відновлюють,зміцнююють і зволожують шкіру

Моя шкіра-проблемна і комбінована,в санскріні для мене важливо щоб захищав від сонця бо маю дуже світлу шкіру і моментально згораю,і не був жирний та не викликав висипань

Сам крем має середню густоту,якогось особливого запаху немає

В зразку його було також 1 мл,мені здалось що такої к-сті мені не вистачить,але ні,крем дуже гарно і рівномірно розподіляється по шкірі,і такого об‘єму мені вистачило повністю і на шию і на обличчя,то є якщо купувати повний об‘єм(а це 50 мл)то виходить доволі економно😉

Крем швидко вбирається шкірою,спочатку наче біліє на обличчі але то все швидко зникає і все ок,на виході обличчя має злегка вологий фініш

Я перед ним використала ще звичайний зволожуючий крем,але то було занадто,spf від Beauty of Joseon досить зволожуючий,і підійде замість денного крему.

На рахунок захисту крем працює супер,я весь ранок провела на сонці і ні єдиної веснянки не вискочило)

Крем класний,єдине що ціна якось зупиняє,але я собі замовила ще декілька зразків,тим паче що вартують вони 12 грн)

Від себе можу порекомендувати схожий санскрін,але вдвічі(а на знижках втричі дешевший)від Frudia з виноградом,він легенький,підійде для жирної шкіри,має більш матовий фініш і також Spf50

відгук на нього-https://club.makeup.com.ua/post/9792/

💙💙💙