Чорна Юлія ❤

Профілактична зубна паста з екстрактом шавлії та Алое Віра на відварі трав

Профілактична зубна паста з екстрактом шавлії та Алое Віра на відварі трав

Профілактична зубна паста з екстрактом шавлії та Алое Віра на відварі трав отримала у подарунок до замовленого Ополіскувача для рота від Лісний Бальзам. В мене дуже чутливі та проблемні ясна, тому маже нічого не підходить. Зазвичай користуюсь парадонтексом та звичайним зубним порошком на зміну, з електричнолю звуковою щіткою. (з іншими пастами періодично були проблеми у вигляді подразнення) Вирішила спробувати, бо упринципі їх ополіскувач мені подобається. Паста підійшла , є легкий м'ятний присмак, але не занадто виражений. Хоча, напевно після парадонтексу мені будь який смак буде приємним)))) хто спробував парадонтекс той розуміє ) Неприємних відчуттів, чі подразнення не викликала (для тих у кого чутливі я проблемні ясна це важливо.) Ціна, якщо купувати, просто чудова, а зараз як бачу ще і на скідці. Чи буду купувати у майбутньому ? Певно, що так , на чергування з парадонтексом підійде. Профілактична зубна паста, з екстрактом ромашки та олією обліпихи Доречі, побачила одну відмінність : Профілактична зубна паста з екстрактом шавлії та Алое Віра на відварі трав - зроблена в Єгиптіі, а Профілактична зубна паста, з екстрактом ромашки та олією обліпихи - в Україні. Цікаво , це помилка манеджера який заповнював товар, чи дійсно виробництво в різних країнах.