rubywoo

і знову FABULOUS SKINCARE!

і знову FABULOUS SKINCARE!

привіт!

мова піде про гідрофільну олію ✨

такого роду засіб з’явився в мене вперше. і цьому сприяла купівля спф для обличчя (звісно, що теж від fabulous skincare😅), який важливо змивати дуже ретельно та бажано, чимось, типу тої самої гідрофільної олії.

якщо так, то в цьому випадку можна видихати 😮‍💨

вона абсолютно не жирнить шкіру, не забиває пори, легко й швидко змивається, чудово справляється зі зняттям макіяжу та спф, ретельно та дбайливо очищає шкіру від забруднень і має ненав’язливий, ніжний аромат 🍈

оскільки, мініатюра класнючої умивалки закінчилась (про неї тут: https://club.makeup.com.ua/looks/7311/), зараз я користуюсь тільки цією олійкою — і для того щоб змити макіяж/спф, і для того, щоб умитись 🤍 тобто, додатково змивати цю гідрофільну олію гелем чи пінкою для вмивання, немає потреби! це ще один плюсик для мене ✨

однозначно крутий засіб, який вартий уваги, якщо придивляєтесь до гідрофільних олійок 🙌🏼

допоки необхідно використовувати спф, вона буде зі мною, а потім знову повернусь до улюбленого гелю для вмивання, про який згадувала вище. була б можливість, купувала б завжди і те і те, а так, буду чергувати один засіб на інший 😂 бо ж, подобаються і потрібні мені — обидва засоби ))