Yuriivna 🌸

Бальзам-філлер з гіалуроновою кислотою

Бальзам-філлер з гіалуроновою кислотою
Бальзам-філлер з гіалуроновою кислотою
  • В минулому дописі я так і залишилась з невизначною думкою від маски "Dream long" від Loreal.

Чому?Відповідь ось тут https://club.makeup.com.ua/post/11720/

А яке враження після себе залишить цей бальзам-філлер?

Загалом звучить цікаво.Користуюсь порізно бальзамом після миття волосся та філлером час від часу.А тут 2 в 1.

Аналізую:

  • Ціна: доступна(бюджетна)
  • Дизайн: Тут Loreal вгадав моє слабке місце,а саме улюблений колір,який має пляшка бальзаму.Ковпачок закривається щільно,він не крихкий.
  • Текстура: Має густу кремову консистенцію.
  • Колір,аромат: Бальзам має такий ж колір,як і пляшка,проте він трохи світліший,але фіолетовий стиль збережений.Щодо аромату то він приємно-косметичний,нагадує аромат звичайної зволожуючої маски.Аромат бальзаму ненав'язливий,хімозного запаху немає.
  • Дія: Насамперед я помітила гарний косметично-естетично візуальний ефект,проте це не дивно,бо у складі є силікони,саме вони і дають волоссю гарний візуал.Волосся розгладжується(зазвичай в мене воно дуже схильне до пухнастості),волосся м'яке на кінчиках та добре розчісується вже після висихання пасм.Додам те,що волосся після бальзаму більше часу сушилося ,це говорить про все ж таки зволожуючий ефект.Виробник на пакуванні пише про краще зволоження у 10 разів,як для мене то ця інформація дещо перебільшена,але те,що зволоження є,того не відмінити.
  • Згадала,що цей бальзам додавала в карусель покупок,коли писала допис "Як я відновила волосся частина 3".В дописі я також писала про гарний візуальний ефект,про гладкість волосся та легке розчісування.Якщо цікаво допис ось тут https://club.makeup.com.ua/post/11084/
  • Якщо Вас не лякаюсь силікони та Ви не уникаєте їх,хоча вони майже всюди постійні гості косметичних засобів для волосся,то Вам сподобається цей бальзам-філлер.Візуал є,зволоження є,а для мене бонусом є ще гарний дизайн з улюбленим кольром(хоча наповнення для мене є і залишиться головним критерієм)