saybeautyk

Фіксатор для макіяжу від Patricia Ledo

Фіксатор для макіяжу від Patricia Ledo

Якось в стаціонарному магазині я тестила пудри і мій погляд зачепився за цей скарб. Ну, думаю собі, пшикну на руку по приколу. А воно взяло і зафіксувало свотчі пудр. Причому реально - пудра начебто "впечаталася" в шкіру🥹 мене це так вразило здивувало, склад був +- норм. Але в наявності фіксатора не було і я відкрила на нього полювання)))

В підсумку вхопила його зі знижкою -50%🥺

Аромат у спрею пудровий і гучний, але мені подобається. Швидко вивітрюється зі шкіри.

Там на дні багато шимерних частинок, тож після розпилення спрей дає прям такий glow-ефект, шкіра справді делікатно сяє✨

Він не сушить шкіру. На макіяж лягає добре, нічого не тече, все схоплюється. Взагалі розпилювач класний - видає дуже мілкодисперсну хмаринку, витрата продукту мінімальна.

Я для себе знайшла ще один спосіб його використання - не тільки поверх мейку, а і на спф - таким чином фіксатор трохи забирає жирний блиск і допомагає крему "всістися" на обличчі. Навіть не припудрюю зверху зараз.

Загалом я дуже рекомендую даний продукт спробувати всім, особливо якщо брати на знижках) Баночку я потім залишу собі через крутий дозатор - буду переливати в неї тоніки і розпилювати на обличчя.