Хаiт Маргарита

NudeVSNude

NudeVSNude

Nude - в перекладі з англійської означає "оголенний", тобто такий макіяж повинен бути практично непомітним, але перекривати всі недоліки та зробити вас кращою версією самих себе.

Всі шари косметики повинні бути дуже тонкі, а вибір кольорів - максимально природніми вашому типажу.

1 крок:

- догляд та підготовка шкіри до макіяжу. Шкіра має бути очищена та зволожена.

В хідможуть йти всі засоби: пілінг-педи, тонер (або тонік), сироватка, крем для обличчя, крем під очі та зволожуючий гель(або маска) для зони губ.

Коли всі шари догляду ввібралися, можна приступати до тонування.

2 крок:

- для подібного мейкапу тональний повинен бути або бб-крем, або флюїдний - легкий, або середньої щільності, щоб не перевантажувати шкіру.

Якщо на шкіри є висипання, беріть тон середньої щільності, а запалення можна точково перекрити стійким консилером.

3 крок:

- макіяж нюд - це завжди акцент на гарно пророблену шкіру! ☝️🥰

Консилером не нехтуємо!‼️👀‼️

Мій заклик стосується тих, в кого немає яскраво виражених синців під очима. Бо дівчата з яскравими синцями ( а це я!🙋‍♀️) без консилера не уявляють свого життя, не то, шо мейкапа😂

Наносимо консилер впечатуючими рухами, спонжем або безіменним пальцем (він найслабший і ніжніший у п'ятірні і не тягне шкіру).
Зони нанесення:

📌внутрішній куточок ока біля перенісся, де проходить вена

📌зона самого синця

📌під брову

📌і трішки на всі центральні зони обличчя для додаткової корекції.

4 крок:

- корекція обличчя.

Обов'язковим продуктом вважаю рум'яна!☝️☝️☝️ Без них не можна ніяк!!!

Вони відповідають за свіжість, природність та додаткову корекцію обличчя.🥰

Хайлайтер та бронзер/скульптор вважаю не обов'язковими, але якщо є бажання та час, то беремо та робимо!🙌

Хайлайтер кремової текстури в нюдовому мейку виглядає краще, але якщо у вас тільки сухий, то наносьте одразу на тон без пудри, тоді він гарненько змішується з тоном і лягає природніше.🥰

З бронзером не перебільшуємо! Наносимо великим пензлем на всю періферійну частину обличчя легкими рухами і трошки на носик. Виглядає - нямням👌😋👌

5 крок:

Малюємо очі!😍

Тут головне - тримати баланс!🧘‍♀️ Бо зовсім недоторкані очі часто виглядають нездорОво, а занадто перефарбовані роблять макіяж вже не нюдом.😬

Обираємо не дуже контрастні, природні кольори : якщо кремові тіні,то бежеві, блідо - персикові,або рожеві, світло-коричневі.

Якщо ви - білявка зі світлою шкірою, то замінюємо чорний олівець для міжвійки на коричневий. Туш також міняємо на коричневу.🤎

Смаглявим дівчатам з темним волоссям можна залишити чорну туш👌

6 крок:

Брова! 🤨

Головне правило - не робіть їх яскравішими,ніж вони є! Ваша задача - підкреслити те, що є, та додати там, де не вистачає.

Вимальовувати собі нові брова - це історія не цього мейкапу!🙅‍♀️

Класно в нюдовому мейку працює або маркер для брів, або мікро-олівець, яким можна непомітно домалювати волоссячко.

Далі причесали гелем і готово! 👌

Не треба ліпити милом, воском, або чим ви їх там ліпите до черепушки. В природі так брова не ростуть, а у нас тут натуральний мейкап, не забуваємо про це😉😉

7 крок:

Фінальні штрихи:

- блиск, тінт або бальзам на губи👄🫦

- розсипчаста пудра за потребою, якщо ви точно знаєте, що вона вам потрібна.☝️

Наприклад, я люблю наносити легку,прозору пудру зі світловідбиваючими частинками на центральну зону обличчя. Бо вона блюрить шкіру та гарненько згладжує рельєф.🥰

Хтось обов'язково скаже - щось якось забагато кроків, щоб зробити "непомітний" мейкап 🫣🫣🫣

Так, на перший погляд нюдовий мейкап здається дуже простим, але, судячи по кількості тексту, це не зовсім так😏😅 Це мейкап на нюансах та дрібницях, які роблять всю картину!

На останок, додаю вам своє коротеньке відео, де ви можете побачити мій природній nude, та nude через 10 хвилин, після роботи пензликів та косметики. Там дві різні людини, я вам кажу 😅

Якщо є питання - чекаю вас у коментарях!

Діліться чим ви робите собі нюд-мейкап?