Anna_feerie

Oriflame Eclat Femme - такого я точно не очікувала від мережевого бренду

Oriflame Eclat Femme - такого я точно не очікувала від мережевого бренду

Цей парфум мені подарували (раніше я з ним знайома не була), але добре пам'ятаю часи, коли ми з подружками передивлялись каталоги Оріфлейм в пошуках ароматизованих сторінок 🤗.

На сайті заявлено всього дві ноти: жасмин та сандал. Але при першому ж затесті я відчула цитрусовий флер, тому пішла шукати повну піраміду на теренах Інтернета.

Різні джерела описують в цьому флаконі ноти чорної смородини, чорнобривців та гіркого апельсину на старті; серце композиції представлене розою, флердоранжем та жасміном; в базі амбра, ваніль та сандал.

Oriflame Eclat Femme - такого я точно не очікувала від мережевого бренду
Oriflame Eclat Femme - такого я точно не очікувала від мережевого бренду

Для мене це дуже зібраний, статусний та діловий аромат, що ідеально пасує під білу сорочку та туфлі-човники. Його ідеальна власниця - така собі бізнесвумен з гарним смаком, яка точно знає, чого хоче, при цьому витримує власні кордони, не даючи волі емоціям.

Але парфум від Oriflame доросліший та серйозніший. Ще мені подобається, як він розкривається, в середніх нотах відчуваю щось ностальгічно квіткове (іноді навіть ловлю флешбеки від шлейфу, що нагадує мій улюблений знятий парфум від Cacharel, шкода, що це буває не часто).

Не зовсім моє парфумерне я, адже творча натура потребує чогось більш чуттєвого та яскравого, але під настрій із задоволенням користуюсь і відшукую нові грані цього чудового флакону ☺️.