Daria S

Skin Cycling та що про нього потрібно знати

Skin Cycling та що про нього потрібно знати

Якщо ви хоч раз потрапляли на сторону TikTok чи Instagram про догляд за шкірою то ви точно чули такий термін як "Skin Cycling". Концепція за якою стоїть нью-йоркський дерматолог — доктор Уітні Боу стосується нічного циклічного догляду за шкірою , який передбачає використання активних інгредієнтів протягом двох ночей після чого дві ночі відпочинку — і повторення.

Ідея полягає в тому, що застосування циклічної процедури догляду за шкірою допомагає запобігти порушенню її захисного бар'єра, крім того, це чудовий спосіб створити послідовну та ефективну процедуру, яка допомагає шкірі працювати оптимально.

Очистіть шкіру вашим звичайним клензером, промокніть лице рушником насухо та нанесіть ексфоліант, доктор Боу наголошує що замість фізичних скрабів краще використовувати засіб що не змивається, та бажано щоб він мав у складі усі три кислоти такі як AHA, BHA та PHA оскільки вони кращі для шкірного бар’єру та ефективніші в очищенні обличчя.

На другу ніч після очищення нанесіть ретиноїд. Якщо ви новачок у ретиноїдах або маєте чутливу шкіри, почніть з нанесення зволожуючого крему на чутливі ділянки обличчя – під очима, навколо кутиків носа та на носо-губних складках – він працюватиме як буфер і буде запобігати сухості і подразненню. Потім нанесіть ретиноїд на все обличчя, уникаючи зони навколо очей, розмір однієї "порції" нанесення не повинен буди більшим за невеликий гудзик, це дуже важливо для того щоб не пошкодити вашу шкіру.

!УВАГА! Починати знайомство з ретиноїдами треба з мінімальних концентрацій, а краще навіть ретиноловмістними продуктами, а не в чистій формі.

Настав час подбати про шкірний бар’єр і забезпечити належне зволоження шкіри. Доктор Боу рекомендує очистити шкіру, та поки вона ще волога нанести сироватку, яка містить такі інгредієнти, як гіалуронова кислота, гліцерин та/або ніацинамід. Потім нанесіть зволожуючий крем, виберіть справді живильну формулу, яка підтримуватиме шкірний бар’єр.

А що ж робити вранці? Рекомендується провести свою звичну ранкову рутину з очищення і нанести вітамін С. Як ви напевно чули цей нехитрий продукт має безліч гарних властивостей він вирівнює поверхню і тон шкіри, покращує її пружність, знижує чутливість і зміцнює бар'єрні властивості. Тож використовуйте її як денний зволожувач або базу під легкий макіяж та не забувайте про SPF захист!

Чесно кажучи я спочатку побоювалася використовувати ретинол, тому для себе обрала не чисту форму цього засобу, а ретиноловмістну сиворотку від CeraVe й ані трохи не пошкодувала про це, помірний але видимий ефект який не пересушує шкіру.

Дотримуючись цієї рутини ось вже три тижні шкіра набула кращого виду, зникли мої ненависні закриті комедони на лобі та підборідді, зменшилась загальна кількість висипань та колір став набагато рівніший. Пори на щоках стали меншими, але все ще помітні при близькому огляді, але для трьох тижнів я вважаю це чудовий результат. Мрія виходити на вулицю без тонального засобу стала дійсністью для мене!

Якщо вам буде цікаво почути мій відгук на кожен продукт з цього допису окремо не соромтесь залишити коментар, дяукю що дочитали до кінця і гарного вам догляду за шкірою!♥