krislemly

Що Ви придбали в першу чергу якщо б вся косметика зникла?

Що Ви придбали в першу чергу якщо б вся косметика зникла?

Привіт-привіт!)

Давайте уявимо ситуацію в якій вся косметика просто зникла (тьфутьфу звісно😅), що б Ви придбали в першу чергу для мінімального макіяжу?

Я перш за все пішла б в магазин по туш. Я можу не фарбуватись зовсім але дуже люблю коли вії довгі та виразні. Тому першою до кошика йде Maybelline New York Lash Sensational Sky High.

Далі потрібен тональний засіб. Зараз я тестую ВВ від Missha і мені дуже подобається. Він дає легеньке покриття, вирівнює тон обличчя, гарно маскує недоліки шкіри. Тому в такій ситуації до кошика кинула б саме його.

Наступним потрібен консилер на випадок замаскувати синці під очима (в мене вони особливо виразні коли роботи багато, а сну мало або ж після гульок 😅). Ідеальний консилер для мене який приховає все це Revolution conceal&define.

Наступні на черзі брови. Тут все просто олівчик для брів від Maybelline. І потрібен ще гель для вкладання, але в мене зараз від вівєн сабо ніяк не можу добити і йому потрібно заміну знайти, бо більше цей бренд не купую. Тому хелп, що порадите?

Наступними в нас йдуть рум'яна-суфле від Lamel, я їх використовую всюди і на щоки, і на губи, і на очі в якості тіней. Дуже універсальний продукт з дуже класною текстурою.

І ще б додала рум'яна від Lamel в 404 відтінку, ідеальний відтінок без рижинки який використовую як скульптор.

І ідеально сюди б ще хайлайтер. Моїм улюбленцем був хайлайтер-стік від Maybelline, але його схоже зняли з виробництва, вже близько року не можу його зловити ніде в наявності😭

Ну, в мене вийшло якось так.

А що б в першу чергу купили б Ви?