Оліч

Clinique Almost Lipstick Black Honey - фото не змогли передати її краси

Clinique Almost Lipstick Black Honey - фото не змогли передати її краси

Дівчата, я отримала свою "хотілку" з челенжу про вішлисти)

Робити гарні фото, нажаль, абсолютно не моє, і в дзеркалі я бачу просто неймовірно гарний колір, блиск, на губи хочеться дивитись і дивитись) На головному фото спробувала передати ефект і різницю між губами без макіяжу і цією помадою.

Упакування йде красиве, є коробочка, корпус металевий, сріблястий. Помадка дуже темного винно-коричневого кольору. Довжину стрижня видно на фото. Чесно кажучи, думаю вона закінчиться доволі швидко, бо помада ідеальна під будь-який макіяж і привід. Навіть важко щось ще сказати - вона прекрасна! Колір підійде мабуть майже кожній, вона не тече і не занадто липка.

Мінуси помади - це доволі висока ціна - зі знижкою я взяла за 700 грн, а так вона близько 1000 грн. А ще є етичне питання - на сайті PETA вказано. що бренд тестують на тваринах, хоча на офіційному сайті Clinique пишуть, що не роблять цього. Така ситуація з кількома брендами, що мені подобаються. Можливо, це може бути через якусь бюрократію, повʼязану з отриманням офіційного статусу cruelty-free. Сподіваюсь, що вони кажуть правду, бо я не хочу мати красивий колір губ ціною страждань тисяч кроликів і інших тваринок. Можливо є сенс пошукати альтернативи у брендів, що мають офіційний статус cruelty-free. Але якщо це правда, то я вже хочу ще кілька помад на запас)

Clinique Almost Lipstick Black Honey - фото не змогли передати її краси
Clinique Almost Lipstick Black Honey - фото не змогли передати її краси
Clinique Almost Lipstick Black Honey - фото не змогли передати її краси
Clinique Almost Lipstick Black Honey - фото не змогли передати її краси