Blondie_rs

Мої улюблені продукти для соковитого макіяжу!

Мої улюблені продукти для соковитого макіяжу!

Привіт-привіт!

В такий дощовий день хочеться трішки яскравих кольорів. Сподіваюсь, що з понеділка погода в прогнозі не зміниться, і все таки вийде сонечко для того, щоб я відзняла ще кілька нових продуктів. А зараз хочу поділитись із вами продуктами, які я найчастіше використовую влітку.

Що ж, я не перестану повторювати, що тональний Revolution Pro foundation drops у мене в топі найкомфортніших засобів. Я сміливо наношу його влітку: не забиває пори, гарно вирівнює тон та просто невагомий на обличчі протягом дня! Кому цікаво, огляд можна прочитати туть: https://club.makeup.com.ua/post/9796/

Серед консилерів все ж хочу виділити Essence i Colourpop. Однаково комфортні та не сушать. Колорпоп має в складі гіалурінку, що є бонусом, та більш щільне перекриття, хоч й Ессенс не можу назвати легким.

Хайлайтер Wet n Wild - той ще красунчик. У мене у відтінку 319. Він має гарне сяйво, яке я деколи називаю "місячним". Має прекрасний відлив у рожеву гаму, що точно робить його доповненням до любого образу холодного типу.

Олівчики Colour Intense - дешево і сердито. Мають насичену формулу та широку палітру кольорів. Ідеальний бюджетний варіант для яскравих образів, найприємніше що нашого виробництва!

Ну і на завершення цього підрозділу - помада-тінт від Colourpop. Надзвичайно соковита, зволожуюча і просто любима! Це завжди палочка-виручалочка, коли я не знаю, яку з 99 помад обрати 😄

Mesauda стала моїм відкриттям 2022 року, коли я натрапила на цікаву акцію. Мало того, що одні рум'яна були в півціни, так другі мені дали взагалі у подарунок! Польська щедрість, що тут сказати. Вони мені ще тепло нагадують час, коли я гуляла Варшавою.

Матові в мене у свіжому вибуховому відтінку 304 Chaka (який виглядає не крикливим, а навпаки нашаровується стільки, скільки ви забажаєте); а другі - сяючі. Мають дрібні золоті частинки, а в основі лежить приємний рожевий колір (відтінок 206 Golden Hour). Я із задоволенням хотіла б спробувати інші відтінки, були б на то "лишні гроші". 😊 Формули справді революційні, і до цих рум'ян чи не щодня тянуться руки! Тож, вони також отримують звання мого вибору цього літа, тим паче що рум'яна - це завжди хороша ідея 😉

На першому фото використала хайлайтер Wet n Wild, а на другому фото - рум'яна, олівчики Be Bold та помаду-тінт від Colourpop 🌷

Бажаю всім сонячних вихідних!