Vikulyk

Хотіла Лабутени, а купила палетку)

Хотіла Лабутени, а купила палетку)

Купляла їх здається за 800 грн, але нещодавно бачила на розпродажу навіть за 500, йдеться мова про рифіл, на офіційному сайті ж вартість просто зашкалює.

Можна докупляти дуже красивий кейс з шипами, але ціна на нього, знову-просто космічна.

Прийшов продукт мені в червоній елегантній картонці, дальше він знаходиться в чорному пластиковому упакуванні.

Хотіла Лабутени, а купила палетку)
Хотіла Лабутени, а купила палетку)
Хотіла Лабутени, а купила палетку)
Хотіла Лабутени, а купила палетку)

В середині ми маємо 6 цікавих і досить специфічних відтінків, я би сказала на любителя дуже теплих макіяжів, навіть мені з жовтим підтоном шкіри палетка надто тепла.

Гравіювання теж дуже красиве, рефіли спрмасовані плотно, не рихлять, відчуття, наче вистачить надовго.

Тіні стійкі і доволі пігментовані.Мені повподоби темно-коричневий з золотими блискітками, він майже чорний, такого в колекції ще не мала.

Також цікавий рожево-кораловий, непогано освіжає. Золотий, як у всіх палетках, він хороший то технічних особливостях, але таких існує безліч.

Бордовий ще сносний, а 2 персиково-оранжевих доволі теплі і не дуже я їх люблю, напевне виробник орієнтувався на азіатський ринок.

Щож покажу вам макіяжі, які можна з цим ділом зробити

2-ий мейк

Найбільше вразив мене темний відтінок, він досить класний, розтушована стрілочка з ним гарна, тут я дійсно в захваті, решту ж відтінків не викликали сильного захоплення, тому повторювати покупку інших палеток даного бренду точно не буду, рука не сильно тягнеться.)