katebondarrrenko

Інтенсивна сироватка для обличчя проти акне

Інтенсивна сироватка для обличчя проти акне
Інтенсивна сироватка для обличчя проти акне

Cos De BAHA розробили серію концентрованих серумів на основі натуральних інгредієнтів, кожен з яких призначений для вирішення конкретної проблеми. Саме цей бореться з негативними проявами жирної, проблемної шкіри.

Детальніше щодо складу:

Niacinamide. Покращує загальний вигляд шкіри при пігментації, загальних дефектах шкіри, запаленнях, проблемній шкірі. Думаю вже немає людини, яка не знає про його благу дію!

Azelaic Acid. Азелаїнова кислота чудово бореться з закритими комедонами, активними запаленнями, вирівнює тон шкіри, покращує її загальний стан;

Sodium Hyaluronate. Дає природне зволоження;

Salicylic Acid. Саліцилова кислота має антисептичний ефект, адже вона знищує C. acnes - бактерії, що викликають акне;

Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Oil. Відомий інградієнт, що допомагає у боротьбі з запаленнями, має антисептичну, протизапальну дію;

Retinol. Він тут на передостанньому місці, тому думаю, що його концентрація надто низька, щоб викликати будь-які негативні реакції.

Склад даного серуму - "компот" для проблемної жирної шкіри, містить багато позицій, які класно справляються з її негативними проявами.

Інтенсивна сироватка для обличчя проти акне

Упакування: все просто та лаконічно, скляна пляшечка з піпеткою, набирати зручно;

Текстура та колір: серум за текстурою схожий на олійку, досить рідкий. Але у нанесенні дуже комфортний, швидко вбирається, не відчувається на обличчі (на відміну від The Ordinary Salicylic Acid 2% Anhydrous Solution, наприклад, який лежить жирною маскою). Колір серуму блідо-жовтий;

Запах: мені пахне олією чайного дерева, проте аромат не дуже концетрований. Особисто я обожнюю, мені абсолютно це ніяк не заважає. Тим паче у складі серуму міститься такий інградієнт;

Застосування: наношу лише ввечері на попередньо очищене обличчя, після етапу тонізації. Масажними руками розтираю до повного вбираня серуму;

Ефект: однозначно помітила позитивний вплив на шкіру обличчя. За ніч підсушило всі активні висипи. Після тижня активного користування почався період "чистки", закриті комедони почали відкриватись. Але все вигладає досить пристойно. Трохи перечекаю цей стан, і дам аптейд по стану шкіри. До того ж помітила, що плями від постакне значно посвітлішали. Серум чудово себорегулює, зранку почуваюсь свіженько, зник неприємний жирний блиск.

Поки мені все дуже подобається, бачу позитивні зрушення. Тому продовжую користуватись, не переключайтесь!