Анастасія Фоміна

Альгінатна маска з вітаміном С😍

Альгінатна маска з вітаміном С😍

Спробувавши формат альгінатних масок я закохалася в них і сьогодні взяла спробувати цю маску з вітаміном С від бренду Joko blend.Дуже мені сподобався формат масок в компактним вигляді в пакетику , де 20 грам.Отже,маска в упаковці має ледь помітний аромат аскорбінової кислоти,але змішуючи її з водою аромату не було жодного.До речі на цей раз мені вдалося дуже добре і швидко все розмішати.Наносила як зажди швидко,але мала час і розприділити все обережно.З альгінатними масками буває складно в нанесенні,але певно чим більше використовуєш,тим краще виходить.Отже нанесла і залишила десь на хв 10.Ніяких відчуттів не було,маска не текла,не зтягувала шкіру.Потім насиає мій улюблений етап-знімати маску.Це кайф для мене,знімається вона без проблем.Після зняття одразу видно ,як шкіра посвіжішала та підтягнулася.Так як маска з вітаміном С вона мала б і освітляти трохи шкіру,але я якщо чесно не помітила.Вирівнявся загальний тон шкіри,пори менш помітними стали,шкіра гладка та ніжна.Відмічу ,що навколо губ відчувалося неначе шкіру трохи підсушило,але то виключно в тій зоні.Загалом враження від маски залишилися позитивні,ефект є.

Альгінатна маска з вітаміном С😍