Kizza

Робимо "залізобетонне" лице на фест.

Робимо "залізобетонне" лице на фест.

Отже сьогодні буде покроковий макіяж з невеличкими описами моїх дій і продуктів, але без додаткових фото, бо зранку часу було в обмаль. І ранок почався в 5:30. Отже як кажуть "проснулись-улибнулісь".

Це проходить другий день фестивалю - і я працюю на свіжому повітрі (читай на дикому сонці,бігаєш туди-сюди пітнієш). І я сьогодні вирішила що треба зробити дещо інакше, а саме макіяж пощільніше😅

Так, як я знала, що макіяж буде важким - зробила звичну ранкову рутину з Christina, але замість денного крему використала нічний. Поверх нанесла SPF. Далі почекала поки цей "пиріг" всядеться і почала наступні кроки. Так як після вчорашнього очі були червоні капнули "Візину" і приклали гелеві холодні патчі-окуляри.
ПС: Візин має багато обмежень для використання і цим продуктом не можна зловживати.
Всьо плацдарм для мейкапу готовий😅

Отже,нам треба пережити біганину, піт та спеку, то ж мій вибір падає на Estee Lauder "Double Wear" + трошки "Futurist" для корекції кольору. Наносила вологим спонжем в два шари + додаткове ущільнення тоном на проблемних зонах, а саме, лоб та підборіддя. Після тону наношу консилер Catrice у відтінку Light natural що доволі світлий, як на мене.
Консилер нанесла на зону під очима, спинку носа,підборіддя і трошки на лоба. Ну і звісно треба було замастити губу☺️

Про дану суміш тональників писала туть: https://club.makeup.com.ua/looks/5675/

Так як матовий тональник в мене змішаний з тональником з природнім фінішем - він не ще не встиг застигнути в матову маску - то ж можемо скористатися кремовим скульптором, яким мені дуже страшно користуватись, бо рука ще не "набита". Отже розставили крапочки і швиденько тушувати 😉

Звісно не забуваємо про друге підборіддя - його теж треба затемнити.

Розтушувавши контур і спонжем прибравши все зайве я наношу пудру пухнастим пензлем товстим шаром. Люди по-різному наносять бейкінг - але мені так зручніше ніж спонжем чи пуховкою. Звісно ланкомовською пудрою робити бейкінг - це щось "на багатому" але в мене іншої пудри немає😓

Як бачите з'явились брівки та рум'яна. Брівки "посилила" тушшю з фіброю від L'Oreal. Рум'янець традиційно рум'янами Eveline. Хайлайтер свідомо не наносила, бо на фесті додам блискіток

Отже на годиннику 21:39 і я вирішила сфотографувати лице перед вмиванням. Як бачите з носа тональник "втік" бо по-перше - я його тепла, по-друге я ношу окуляри, що теж витирає тон протягом дня. Біля лінії росту волосся я теж терла лоба - то ж там тон теж втік. Тіні,брови, рум'яна і блискітки Glambee (в трійці) натомістьчудово дожили до кінця дня.

Помада Maybelline пережила: ніжки KFC, картопельку з маслом, котлетку, салатик, багато води з пляшки, торт.

Макіяж протягом дня я не поправляла - то ж про стійкість даних продуктів можна судити по вечірній світлині 😍 Я задоволена тим, що в мене вийшло 🥰