Чистикова Дар'я

Мій фаворит для вій Maybelline New York Colossal Curl Bounce 👁

Мій фаворит для вій Maybelline New York Colossal Curl Bounce 👁
Мій фаворит для вій Maybelline New York Colossal Curl Bounce 👁

І ось історія нашого знайомства😊

Заради боксу з попереднього допису прикупила собі декілька новинок для вій від Maybelline. Всі протестувала у денному макіяжі. Всі чудові. Але на туш від Maybelline New York Colossal Curl Bounce припало ще декілька випробувань. У нас була річниця з чоловіком і він подарував нам похід у spa. Макіяж як таковий я не наносила, щоб не закупорювати пори на обличчі, адже знала що будуть лазні різних видів, бассейн та інше. Проте треба було ще ж доїхати до місця призначення😊, і я щвидесенько нафарбувала вії і забула про них. Яке ж було моє здивування коли у роздягальні після всіх процедур я  зазирнула у дзеркало і вії були такі ж ідеальні як і після нанесення. Це шок, враховуючи те що вона не водостійка 🤩 Нічого не опало, не слізлося і ніякої "панди"🐼 То ж це любов з першого погляду ❤

Також варто зазначити що моя матуся теж затестила 2 туші від Maybelline, нанесла іх на різні очі, саме ця ій більше сподобалася на етапі нанесення. Проте за ефектом вподобала обидві.
Час від часу вона грішить тим що забуває зняти макіяж перед сном, проте для тестування ця випадковість зіграла на руку. Вії нафарбовані саме  New York Colossal Curl Bounce на ранок були теж ідеальні, на відміну від іншого ока з іншою тушшю.

Тож з впевненістю рекомендую саме  цю туш, якщо ви ведете активний спосіб життя, ваші вії будуть виглядати на всі 💯 при будь-яких обставинах 😘