Оліч

27 87 Perfumes Wandervogel

27 87 Perfumes Wandervogel

Перенесіть себе з цієї спеки кудись подалі на морське узбережжя с величезним бокалом м'ятного мохіто в руці.

Це аромат, у якому домінує м'ята. Тож роблячи розпилення ви відразу почуєте солодкі м'ятні льодяники, жуйки, або м'ятний сироп. При цьому в піраміді дуже багато цікавих нот: фенхель, пісок, аніс, шисо (шо воно таке взагалі?...), але я чую солодку м'ятну свіжість, а також акватику.

Аромат доволі непогано тримається, достатньо дифузний, особливо на початку. Він наче якийсь охолоджуючий. Для спекотного літнього дня саме те, особливо якщо ви десь біля басейну або моря і хочете чимось приемно, але доречно пахнути. Бачу як на жінках, так і на чоловіках.

Особисто мене аромат не підкорив, я не оцінила, та і сварити його мені ні за шо. Відливант у мене вже досить довго, рука до нього тягнеться дуже рідко, мабуть реально його місце на відпочинку біля моря, а зараз про таке можна тільки мріяти. Як буде +30 і більше, то мабуть дійде черга і до нього.

Взагалі, я думаю він знайде своїх шанувальників, ароматів з м'ятою не так багато, на вулиці від людей таке майже не почуєш.

27 87 Perfumes Wandervogel
27 87 Perfumes Wandervogel