Anna_feerie

Maybelline Lash Sensational - туш, яка перевернула моє уявлення про об'єм, довжину та підкручення

Maybelline Lash Sensational - туш, яка перевернула моє уявлення про об'єм, довжину та підкручення

Нещодавно побачила в клубі допис Krislemly про туш Maybelline Sky High, яка навіть після півроку використання продовжує чудово фарбувати. І вирішила, що точно маю доєднатися до цього челенджу!

Maybelline Lash Sensational - туш, яка перевернула моє уявлення про об'єм, довжину та підкручення

По-перше, вона ідеально подовжує, розділяє та підкручує мої вії (в житті це виглядає навіть ефектніше, ніж на фото). По-друге, з нею не буває подразнень або алергічних реакцій (в кого чутливі очі, ті знають, як це важливо 🤗). Ну, і по-третє, це найбільш живуча туш з усіх, що в мене колись були 🤣🤣🤣.

Тому тестувати щось нове зазвичай ніколи - адже в тебе завжди є під рукою Maybelline😍😍😍. В неї надзвичайно зручна та продумана силіконова щіточка, що не пає око, при цьому ідеально подовжує кожну війку, паралельно підкручує їх і підкреслює об'єм (коли я подивилася на макро, таке відчуття, що в мене нарощені вії, але ні, це все робота туші).