katebondarrrenko

Ідеальний крем для жирної шкіри на літній період

Ідеальний крем для жирної шкіри на літній період
Ідеальний крем для жирної шкіри на літній період
Ідеальний крем для жирної шкіри на літній період

Як же я люблю гелеві текстури! Тому, коли вибирала собі новий крем, навіть не сумнівалася і одразу почала переглядати всі гелеподібні креми. Взагалі дууже давно подивлювалась на відомий Needly Panthenol Water Gel Cream, тому серйозно задумась над покупкою саме цього крему. І хоча, переглядаючи численні відгуки, я знаходила велику кількість негативних, я всеодно не змінила думку. Думаю: це хайпово, це на слуху, комусь точно захочеться прочитати. А потім така, стоп. Щось мене зупинило, я просто прям перед замовленням передумала. Все-таки виріщила не гнатися за популярним продуктом, та й про нього не знає хіба що моя собака. Стільки відгуків, дописів...Була у мене історія з не менш відомим у соціальному просторі кремом від Q+A Ceramide, не зайшов зовсім.

Так я продовжила свої пошуки, і довірилась Cosrx Hydrium Green Tea Aqua Soothing Gel Cream. Таким кремом користується моя подруга, але на той час, вона ще тільки-тільки додала його у свій догляд, тому не могла точно розказати про ефект, але запевнила, що він має приємну гелеву текстуру, швидко вбирається тощо. В загальному їй все подобалось. Тому думаю, а чому б і ні. Новий продукт, не такий заїжджений, зафоршений, як каже молодь.

Детальніше про склад:

Propanediol. Базовий, безпечний зволожувач;

Camellia Sinensis Leaf Extract. Чудово тонізує, має антиоксидантну дію;

Glycerin. Це відновлючий шкіру компонент, тобто це речовина, яка природним чином міститься в шкірі, допомагаючи встановити нормальний баланс і зволоження;

Panthenol. Компонент, що широко відомий своїми заспокійливими властивостями;

Cetearyl Olivate та Sorbitan Olivate. Безпечні емульгатори;

Allantoin. Дає заспокійливу та відновлюючу дію;

Aloe Ferox Leaf Extract. Заспококює, зволожує, загоює;

Hydrolyzed Hibiscus Esculentus Extract. Потужний антиоксидант;

Lupinus Albus Seed Extract. Має антиоксидантні властивості і застосовується в косметології для створення антивікових засобів для догляду за шкірою;

Moringa Pterygosperma Seed Extract. Насіння морінги містить вітамін С, який діє як антиоксидант;

Melia Azadirachta Leaf Extract. Дає зволоження, гарно заспокоює, лікує запалення.

Тобто склад крему достойний, на safetymakeup усі інградієнти цілком безпечні (7), безпечні(11) або ж допустимі (3). Тут і пантенол, алое, камелія. Все спрямовано на заспокоєння, зволоження та відновдення шкіри.

Ідеальний крем для жирної шкіри на літній період
Ідеальний крем для жирної шкіри на літній період
Ідеальний крем для жирної шкіри на літній період

Упакування: крем прийшов у коробці, абсолютно звичайній. Сама баночка з тривкого, міцного пластику, має захисну кришечку всередині;

Текстура та колір: крем має гелеву текстуру, при розподіленні по обличчю відчувається ніби бархатистість, це досить приємно. Сам по собі прозорий, а в баночці має зеленуватий відтнінок. Вбирається швидко, липкості майже не залишає, найголовніше - не наносити надто багато;

Запах: ніякого зовсім. Я спочатку здивувалась, ніби нюхаєш...нічого, абсолютно, навіть немає натяку на будь-що;

Застосування: наношу ввечері як завершальний етап у рутині. Невелику кількість розподіляю по обличчю після повного вбирання серуму та спокійно лягаю спати;

Ефект: мені дуже подобається шкіра після цього крему. За ніч чудово заспокоює, підсушує висипання, а на ранок немає неприємної жирності. Він легкий, не обтяжує, не "лежить" на шкірі, приємно відчувається, навіть трішки холодить. Зволоження мені цілком вистачає, на літній період взагалі супер, а ось на зиму - побачимо.

Для жирної шкіри - це знахідка. Легка гелева текстура, без обтяження, що чудово заспокоює, знімає подразнення та почервоніння, зволожує, запускає регенераційні процеси.