M O N D ✨️

Величезний комплекс вітамінів та мінералів для жіночого здоров'я

Величезний комплекс вітамінів та мінералів для жіночого здоров'я

Слід зазначити:

1) Opti-Women – це не просто вітаміни, а БАД, причому потужний.

❗ Біологічно активні добавки не мають доведеної ефективності.

2) Дозування. Перш ніж приймати що-небудь, необхідно розібратися: що у складі і скільки вам цього потрібно!

❗ Надлишок вітамінів також поганий, як і їх недолік

Перш ніж зважитися на покупку, я переглянула безліч відгуків, що допомогли мені скласти загальне уявлення про Opti-Women.

❗ капсули Opti-Women розраховані переважно для людей, які ведуть активний спосіб життя. Використовуються для корекції або запобігання дефіциту поживних речовин. Тому, перш ніж приймати їх, не зайвим було б перевірити показники в організмі.

Opti-Women випускається у капсулах. В одній капсулі цього комплексу містяться різні вітаміни та мінерали, у тому числі кальцій, залізо та фолієва кислота. Optimum Nutrition Opti-Women стане гарним доповненням до харчування та забезпечить практично повністю денною нормою корисних елементів для підтримки Вашого здоров'я.

🚫 На упаковці є попередження про те, що :

- не можна використовувати до 18 років;

- необхідно проконсультуватися з лікарем перед використанням (особливо, якщо маєте значні проблеми зі здоров'ям або приймаєте інші препарати);

-Можлива індивідуальна чутливість.

Якщо говорити про вагітність, зрозуміло - НІ. Для вагітних є особливі вітаміни, які призначає лікар.

Наповнення ніяк інакше як шаленим 😂, назвати складно.

2 капсули на день - це кількість корисних речовин, яку ми повинні споживати в день. Звичайно, не все з цього повністю засвоюється людським організмом.

АЛЕ. Ми отримуємо їх з їжею щодня. Я не стала ставити експерименти над собою і приймала по 1 капсулі на день разом із їжею. Оптимальний час прийому для мене: обід .

При цьому я займаюсь фізичними вправами. У мене баночка на 60 капсул. Купувала спеціально для двох періодів: осені та весни, коли організму найбільше потрібні вітаміни. Економно й жодних побочок.

Що за результатом ❓

1. Волосся і нігті різко рости не стали. Це вам не чарівна паличка 🦄

2. Побічних ефектів не було;

3. Загальний стан покращав;

4. Гормональний фон та менструальний цикл не змінився;

5. Різких поривів до їжі не побільшало; навпаки - апетит став помірним, нормальним.

6. Поліпшилися загальні показники, серед яких залізо.

7. Сон помітно не змінився.

Виходячи зі свого досвіду, можу сказати, що:

Opti-Women - непоганий комплес, якщо його правильно використовувати.

______________

Витаміни Optimum Nutrition Opti-Women

Величезний комплекс вітамінів та мінералів для жіночого здоров'я
Величезний комплекс вітамінів та мінералів для жіночого здоров'я
Величезний комплекс вітамінів та мінералів для жіночого здоров'я
Величезний комплекс вітамінів та мінералів для жіночого здоров'я