Nastya_Gai

Нашумівший ретинол з TikTok

Нашумівший ретинол з TikTok

Повелася на відео з tiktok і замовила цей ретинол поки була дууже вигідна ціна на makeup. Трохи було страшно, бо експерементувати з своєю проблемною шкірою я не дуже люблю, але концентрація маленька, тому вирішила спробувати.

Отже, шкіра в мене комбінована, схильна до висипів, багато комедонів.

Що заявляє виробник:

  • бореться з недоліками шкіри
  • вирівнює тон шкіри, освітлює, пом'якшує
  • пригнічує симптоми акне

Ретинол - це похідна природного вітаміну А.

Чудово працює з закритими комедонами, з акне і постакне, з віковими змінами, пігментацією на шкірі.

Підходить для новачків, тому вирішила взяти саме цей. Перші враження:

  • зручне упакування
  • хороша консистенція, розподіляється дуже зручно (це важлибо, бо використовуємо зовсім маленьку краплинку)
  • запах для мене ледве помітний

Як використовувала:

  • вводити треба поступово. Я починала з 1-2 разів на тиждень і з кожним тижнем збільшувала кількість.
  • використувавула лише ввечері, обов'язково на суху шкіру!
  • 15-20 хв чекала поки вбереться і закривала відновлюючим кремом (у мене Needly Panthenol Water Gel Cream або La Roche-Posay Cicaplast Baume B5+)
  • ранком обов'язково використовуємо сонцезахист

Баночки мені вистачило десь на 2-3 місяці, за цей час стан шкіри значно покращився, тон став рівнішим, сліди від постакне менш помітні. Але ☝🏼 одна чудо-баночка, звісно, не допоможе. В мене повний догляд який працює в комплексі. В ранковій рутині я використовую ніацинамід, а ввечері, на початку, чергувала ретинол з азелаіновою кислотою.

Мені CeraVe Resurfacing Retinol Serum сподобався.

Нашумівший ретинол з TikTok
Нашумівший ретинол з TikTok