saybeautyk

Тестуємо одну з найвідоміших бюджетних основ - Eveline Wonder Match

Тестуємо одну з найвідоміших бюджетних основ - Eveline Wonder Match
Тестуємо одну з найвідоміших бюджетних основ - Eveline Wonder Match

У мене відтінок 25 - light beige, і я одразу з флакону вже побачила, що для моєї молочно-білої шкіри він темнуватий. Але тестувати я хотіла саме "чистий" тон - щоб оцінити, як він буде поводити себе протягом дня.

Почну з пакування. Ну гляньте на нього, хіба ж це не люкс?! Скляний флакон, дозатор, гарна витончена форма... 10/10, ставлю лайк) прикраса для полички.

Я наносила пензлем, але впевнена, що спонжем покриття буде також чудовим (можливо, навіть кращим). Думаю, що пальчиками теж буде гарно.

Друге фото у каруселі спеціально зробила на стороні, яку більше підсипало, щоб було видно ступінь перекриття. У мене є червоненькі пост-акне - як бачите, все перекрилося. Додала б консилер лише в одне місце. В цілому, якщо влітку на мене трохи ляже загарчик, то відтінок навіть підійде, але зараз жовтить, тому надалі буду додавати аджастер.

Тестуємо одну з найвідоміших бюджетних основ - Eveline Wonder Match

Наноситься тон легко, ніяких нюансів немає. Аромат ДУЖЕ інтенсивний. Не поганий, не смердючий, але мені не подобається - люблю більш легкі віддушки в тональних.

Мені дуже сподобався той факт, що десь через хвилин 5 після нанесення тон фіксується на шкірі. Тобто одразу після нанесення фініш блискучий, натуральний (але не вологий), а через декілька хвилин він якби "схоплюється" на шкірі і стає такий сатиновий (можливо навіть матовий). Пудру я не наносила.

За рахунок такого фіксування і схоплення зі шкірою стійкість дуже пристойна, нічого не тече, не зʼїдається, при цьому на шкірі взагалі не відчувається. Додаю відео на руці на сонечку.

Загалом мені основа дуже сподобалась, для бюджету це класний результат. Єдине що 25 відтінок жовтить, для білосніжок вже не підійде, тому для себе я б обрала мабуть 15 або взагалі 05 (треба тестити і бачити відтінки вживу).