Mariia Braden

Creed Acqua Fiorentina

Creed Acqua Fiorentina
Creed Acqua Fiorentina
Creed Acqua Fiorentina

Хочу познайомити вас з моїм літнім ароматом Creed Acqua Fiorentina 🤩

Незвичайно легкий та акватичний 🌸

Чим пахне?

  • Початкова нота: Слива, Яблуко
  • Нота серця: Бергамот, Груша, Лимон, Троянда
  • Кінцева нота: Грейпфрут, Кедр із Вірджинії, Сандал

Чим пахне на мені?

  • Суміш якоїсь акватичної сливи з яблуком і в кінці дерево з бергамотом. Я не чую окремі ноти, вони в суміші. Лимон, грушу, троянду не відчула.

Стійкість

Не сильна, але нормальна. Може це повʼязано з температурою, аромат тримається на шкірі 5 годин у мене.

➡️➡️ Моя історія знайомства з парфумом 💬😭

  • Я отримала тестер десь у лютому. Напшикала я на себе і перше моє враження було - кошмар, жах, точно не моє, пахне якимись овочами. Я закинула тестер і забула про нього. Як тільки прийшло літо, почала розкладати свої весна-літо аромати і знайшла свій тестер. Забувши на той момент чим він пахне я напшикала його на себе коли температура була 29-30 градусів, жарко. Моє враження було що я взагалі бачу цей тестер вперше і це начебто інший аромат. Я знала що аромати часто інакше розкриваються в залежності від температури, але це дійсно було відкриття для мене. Мої рідні казали що це приємний запах фруктів сливи та трохи кислинки. Я сама у захваті від свіжості і тепер це мій виключно літній аромат який створює навколо мене свіжу атмосферу фруктів і квітів. 😍🌸 Така ось історія. Взяла собі 30ml, рада що є маленький обʼєм 🙏🏻

Рекомендую виключно на теплий сезон навіть якщо вам взимку захотілось квітів. В холодну пору року аромат пахне інакше. 🥹

love 💕