wowmom

Макіяж засобами, які дуже хотілося...

Макіяж засобами, які дуже хотілося...
Макіяж засобами, які дуже хотілося...
Макіяж засобами, які дуже хотілося...

Привіт, красуні!

Коли сьогодні робила макіяж, рука наче сама тягнулась до тієї косметики, про яку, свого часу, просто мріяла. Деякимими засобами користуюся не так часто, як хотілося і думалося, але кожна позиція лишила теплий спогад в моєму серці.

Нарешті вони з'явилися в мене.

Я довго хотіла їх, відкладала покупку, потім думала, що вони мені не портрібні, потім знову про них згадувала.

Думала подарувати їх собі через місяць, на 30-річчя, але... 13 червня, вночі, ворог обстріляв моє рідне місто. Загинули люди, які просто спали...трагедія. Це сталося зовсім поруч з тим місцем, де я працюю, і недалеко від місця, де я живу.

Я зрозуміла, що життя може буди надто коротки, і, якщо є можливість, не треба відкладати свої бажання в дальній ящик. Тому трошки потішила себе.

Щодо самих метеоритів, то я поки не маю остаточної думки про них. Спочатку, я, в принципі, ніякої різніці не побачила, потім розгледіла ефект, але все одно - необходно більше часу для тестування. Єдине, що точно можу сказати, що це красива іграшка, для дорослих дівчаток з неймовірним ароматом.

Я нещодавно писала детальний опис про нього.

https://club.makeup.com.ua/post/12524/

Хотіла його ще, напевно, з минулого літа, та вважала, що 400 грн за 4 грами продукту, це ту мач, але з кожним днем я більше впевнююсь, що цей хайлайтер вартий кожної копійочки, бо виглядає на обличчі він просто розкішно.

Ох, дівчатка! Це була моя мрія зі шкільних років. Такі кульки були у моєї сестри, і я пам'ятаю, як нишком користувалася ними, поки вона не бачить.

Коли я їх на себе мазала, мені здавалося, що я королева.

Тож, коли в мене з'явилися перші, самостійно зароблені гроші, я одразу їх собі замовила. Вони в мене в рожевому віддінку, і моїй банці вже років 10 (якщо не більше).

І знаєте, що я хочу сказати? Це шикарні рум'яна. Вони дають ніжний приємний колір, натуральне сяяння, немов від хайлайтеру, вони класно тримаються, вони нескінченні!

Але мене бісіть, що ці кульки застряють в пензлі, а потім розлітаються по всій кімнаті, куди заманеться. Думаю, що їх треба просто потовкти, і довикористовувати. Ні текстура, ні запах, нічого за 10 років не змінилося. Досі їх люблю ніжної любов'ю.

Моя перша "дорога" палетка, яку я замовляла з англійського сайту культ б'юті, на зароблені гроші від відгуків з айрекоменд.

Як же я її чекала, як я довго не могла випустити її з рук.

Нажаль. більшість віддінків мені не дуже підходять, і не дуже потрібні, формула тіней не така, як я полюбляю, але за 1500 грн, я отримала відро тіней, якими можна користуватися до самої пенсії.

Я дуже мало розповідаю, і не показую палетку, якою користуюся реально майже кожного дня, адже її просто неможливо дістати в Україні.

Мені її на замовлення привезла подружка з Польші.

Дуже чекала, коли вона приїде додому, щоб скоріше тримати її в руках.

Це палетка топерів для макіяжу, та хайлайтерів. Це неймовірна палетка (погугліть, якщо цікаво).

Вона дає таке шикарне сяяння, нече діаманти! Я просто від неї в захваті, і не уявляю свого життя без неї.

Сподіваюся, що вона мені набридне.

Тут я наненсла два топери на нижнє повіко, та камера не змогла передати всю шалену красу.

Можливо, одного дня, я зроблю повноцінний огляд.

Ще у хороші часи, коли ми не знали "откуда на Беларусь готовилось нападение", я полюбила спаркли від Bernovich.

Ці тіні перевернули мою уяву про сяяння. Бренд випустив такі шикарні спаркли, мультихроми, глітери, які однозначно робили макіяж неперевершеним.

Я зібрала невеличку колекцію (десь приблизно 7 віддінків).

Зараз на очах в мене віддінок 31 (і він найневдаліший із всіх, на мій погляд), та все одно, дуже красиво блищить.

Нажаль...більше нічого не купую у цього бренду.

Бронезер - це така річ, яку не купуєш на один місяць. Це засіб, який буде з тобою рік-два, а то і більше, тому мені хотілося найкращий продукт з цієї категорії.

Були часи, коли про нього майже із-за кожного кутка говорили блогери, тому він у мене.

Шикарний віддінок, тушовка, текстура. Обожнюю.

Віддінок 15 Lover.

Саме з цього віддінку, почалась моя любов до цієї помади.

Вона перевернула моє уявлення про стійкість, текстуру, колір.

Без зайвих слів, я до сих пір вважаю, що це найкраща матова помада.

Вона витримує все, не сушить, має шикарну пігментацію.

Купую втретє, куплю і в четверте, і буду купувати завжди.

Безперчечно - це мій абсолютний фаворит.

Я пам'ятаю, що 15 віддінок був в дефіциті, адже його добре розрекламували. І мені довелося об'їздти декілька магазинів для того, щоб його знайти, бо на Мейкапі не було в наявності.

Ось такий невеличкий список продуктів, про які я мріяла, і які опинилися в моїй косметичці.

Дякую всім за увагу!