Добре зволожує, а чого ще очікувати?

Добре зволожує, а чого ще очікувати?

Останнім часом "підсіла " на корейську косметику, мені подобається якість, звісно , не всі товари в фаворі, але більшість.

Один із продуктів що мені "зайшли" є крем для шкіри навколо очей та обличчя АНС ten revolution.

Наскільки я знаю засіб продається в тюбиках по 12 і 30 мл, для першого разу обрала менший, адже раптом не підійде?

Пакування та склад

Туба з кремом прийшла в картонній коробці чорного кольору з золотистими літерами, туба теж в такому дизайні.

На мій погляд, вигляд доволі презентабельний.

Туба зроблена із м'якого пластику, люблю такі, тому що зручно вичавлювати крем, на кінці туби подовжений носик, завдяки якому розхід крему мінімальний.

Сам засіб має ледь вловимий ненав'язливий аромат, а по текстурі нагадує швидше гель-крем, що швидко тане на шкірі, не залишаючи неприємних відчутів.

Якщо вірити виробнику, то в складі крему 84 видів білка, 10 різних факторів росту, 11 видів гіалуронової кислоти та 16 вітамінів, одним словом, як зазвичай, у корейських засобах велика кількість компонентів.

Думаю, сенсу їх описувати немає, цю інформацію можна знайти без проблем в інтернеті.

Обіцянки та реальність

Нам обіцяють комплексну дію крему: зволоження ,підвищення еластичності шкіри, розгладження дрібних мімічних зморшок, сповільнення старіння,покращення тургору шкіри та висвітлення темних кіл під очима.

Використовувала я крем лише в зоні навколо очей.

Звісно, що ніякий косметичний засіб не розгладить зморшки, але завдяки інтенсивному зволоженню дрібні зморшки дійсно стають менш помітними( більш глибокі на місці), за пів року користування нових не помітила, тобто засіб дійсно працює.

Щодо висвітлення темних кіл, нічого не можу сказати, так як їх не маю.

Вцілому кремом я задоволена, планую купувати ще!