katebondarrrenko

Активний коригуючий тонік або ж мега хіт!

Активний коригуючий тонік або ж мега хіт!

Напевно вже немає людини, яка не знає про цей тонік. І у більшості дуже хороші враження від його використання. А ціна? Просто казка. Я вхопила його за 100 грн. Давайте детальніше розглянемо даний продукт аби зрозуміти, в чому феномен його популярності.

Тонік призначений для жирної, схильної до висипань шкіри. Повинен лагідно очищувати відмерлі клітини епідермісу, усувати небажаний масний блиск шкіри, звужувати пори та висвітлювати ділянки із гіперпігментацією.

Тепер детальніше про склад.

Niacinamide. Знаходиться на другій позиції, відомий компонент, що бореться із запаленнями, нерівним тоном шкіри;

Glycerin. Відновлючий шкіру компонент, тобто це речовина, яка природним чином міститься в шкірі, допомагаючи встановити нормальний баланс і зволоження;

Mandelic Acid. Лагідно пілінгує, має антисептичні властивості, запобігає утворенню нових запалень;

Lactobionic Acid. Має легку відлущувальну дію, прискорює оновлення епідермісу, зволожує та заспокоює;

Sodium Lactate. Зволоження;

Lactic Acid. Відомий ексфоліант, чудово прибирає запалення, має антисептичну дію, звужує пори;

Hyaluronic Acid. Напевно найвідоміший зволожуючий компонент. Зволожує, сприяє регенерації шкіри, заспокоює;

Hydrolyzed Glycosaminoglycans. Зволожувач, допомагає втиримувати вологу всередині шкіри;

Polysorbate 20. Піноутворювач. Через це, напевно, тонік має ніби мильну основу, якщо добре потрусити, видно, як він піниться;

Майже в самому кінці 4 компоненти, які відповідають за парфумування. Один із них, Butylphenyl Methylpropional, в'язка рідина зі свіжим квітковим запахом, з нотами конвалії, лілії, цикламена. Використовується у багатьох парфумерних композиціях та віддушках у концентрації до 15%. Є речовиною, здатною викликати алергічні реакції. І справді, тонік має яскраво виражений квітковий запах. Тому у кого дуже чутлива шкіра - краще пошукати тонік без агресивної віддушки.

Активний коригуючий тонік або ж мега хіт!
Активний коригуючий тонік або ж мега хіт!
Активний коригуючий тонік або ж мега хіт!

Упакування: нічого особливого, проте все просто та зручно;

Текстура та колір: тонік ніби мильний, але це впринципі ніяк не заважає. Якщо його потрусити, можна побачити кольорові бульбашки. Вбирається швидко, не залишає після себе неприємного відчуття стянутості або ж навпаки жирності. Добре матує;

Запах: дуже, дууже відчувається квіткова віддушка. Я не дуже таке люблю, але через ефект та багато реально діючих компонентів, готова закрити на це очі. Тим паче, алергії у мене тонік не викликав;

Застосування: наношу за допомогою ватного диску. Добре його змочую та легенько протираю обличчя, особливу увагу приділяю проблемним зонам. Використовую лише ввечері, проте виробник зазначає, що тонік можна використовувати і зранку, і протягом дня аби освіжити обличчя;

Ефект: прекрасно матує, запобігає жирності, себорегулює. За час використання значно зменшилась кількість запалень, загальний стан шкіри покращився. До того ж трохи освітлює.

Загалом, тонік мені сподобався. Бюджетний, робочий продукт, містить активи, що допомагають у вирішенні різноманітних проблем жирної шкіри. Але обережно щодо аромату, у кого дуже чутлива шкіра - я раджу утриматися від покупки. А от кого не турбує така проблема - можна сміло спробувати.