Тетяна Супронюк

Кремові тіні для повік Maybelline New York Color Tattoo 24 Hour

Кремові тіні для повік Maybelline New York Color Tattoo 24 Hour
Кремові тіні для повік Maybelline New York Color Tattoo 24 Hour
Кремові тіні для повік Maybelline New York Color Tattoo 24 Hour

Придбала відтінок 35 - On and On Bronze

Які його властивості:

  • Відтінок металевий бронзово-коричневий, з делікатним шимером. У баночці тіні здаються темними, але на очах на відтінок світліші, виглядають як нюд.
  • Текстура легка, кремова. Тіні добре набираються на пензлик або пальчик. І так само добре переносяться на повіки. Легко розтушовуються та нашаровуються. За рахунок цієї текстури з ними важко наставити плям.
  • Стійкість хороша. Виробник заявляє, що тіні тримаються до 24 годин. Але, хто ж з нас не змиває макіяж кожного вечора? Особисто на моїх повіках тіні залізобетонно тримаються з ранку і до пізнього вечора. Не скочуються, не западають в складочки повік та не зникають. Як нанесла - таке ввечорі і змила.
  • Аромат ледь відчутний, косметичний.
  • Упаковка - скляна баночка з пластиковою кришечкою. Об"єм самих тіней 4,5 грама. Баночка досить важка, її приємно тримати в руках. Баночка широка, з неї зручно навіть пальчиком діставати тіні.

Я наношу тіні пальчиками, на всю рухому повіку і розтушовую пензликом на нерухому частину повіки. Тіні чудово підходять для повсякденного макіяжу нашвидкоруч.

Цей відтінок можна наносити тонким шаром - і це буде макіяж на кожен день, а можна нашаровувати - для більш інтенсивного кольору і це буде вечірній макіяж.

Мені тіні дуже сподобалися, хочу спробувати і інші відтінки.

Фото і відео свотчів додаю нижче.

Кремові тіні для повік Maybelline New York Color Tattoo 24 Hour