Victto Ria

Бути мною- це, або рятівна "зелена кришечка" Порожні баночки

Бути мною- це, або рятівна "зелена кришечка" Порожні баночки

Міцилярна вода - це те без чого я не уявляю свою рутину, а особливо при демакіяжу очей. Гідрофілки і бальзами часто "отяжують" мою шкіру, а ті що цього не роблять часто дорогі і купую їх акційно.

Проте не всякий догляд дружить з моєю чутливою шкірою і навіть: "аптечна", "для чутливої шкіри" або " для немовлят з трьох місяців" косметика може викликати в мене шалене печіння і подразнення, а до прикладу 20-ти гривневий засіб з начебто "шкідливим" складом - може стати моїм багаторічним фаворитом.

Я спробувала безліч міцелярок різного сигменту і люкс зокрема, але моїм фаворитом залишається Garnier "із зеленою кришечкою" і ні які інші міцелярки моя шкіра не переносить, а ні в лінійці garnier, а ні інші брендові марки. Матуюча мицелярна вода для комбинованої та чувстливої щкіри - моя любов.

* Плюси

- гарно очищує та НЕ викликає ніяких неприємних відчуттів.

- Лайф хак, в екстренних (дорожніх) умовах також справляється із плямами на одязі.

* Мінуси

- Не знайшла

Проте, одного разу коли я була за кордоном " моя прєлесть" закінчилась і почався марафон проб і помилок у пошуках замінника моєї дорогоцінної "зеленої кришечки"

З гордісттю можу сказати я його таки знайшла!

CIEN MICELLAR WATER SENSITIVE

Приємна ціна, ( там було в євро)

НЕ подразнює чутливу шкіру із дуже прикольним дозатором, що нагадує манікюрну баночку.