Fraulein

Порожні баночки

Порожні баночки

Ось і закінчились три тюбики бюджетних кремів

Green Way ну дууже бюджетні- всього лише 19,99 грн.

Купила два: для рук з ароматом банана та для ніг - з ароматом фундука.

Такі недорогі креми завжди беру для масажу ноги мого чоловіка. Справа в тому, що після перелому та подальшої операції і порушення венозної системи, на нозі збирається кров під шкірою і потрібно регулярно робити масажі.

В цьому моїми помічниками є креми.

Раніше такі дешеві варіанти скочувалися або були досить рідкі. Але ці виявилися досить пристойними

Приємна текстура, легко розподіляється, швидко вбирається.

Аромат - хімозний банан. Ним пахне лише декілька хвилин, потім банан зникає і запах стає іншим - ніжним кремовим.

Консистенція і нанесення як і у жовтого, а аромат неймовірно приємний - наче десерт... мм...

Як щодо масажу - не скочується, залишає декотрий "слизькуватий" слід, за рахунок чого легко та приємно рухати пальцями по шкірі.

А як щодо використання за призначенням?

Вартий уваги, але лише тим, у кого нормальний тип шкіри.

У мене завжди сухі руки, та й до цього, більшість хатніх справ роблю без перчаток. Тому цих кремів для щоденного догляду мені замало. А ось давала мамі - їй сподобалось.

Виробник Польща.

Років 5 тому користувалася таким рожевим.

Неймовірно солодкий активний аромат.

Якщо ви не любите парфумовані креми, то вам він не сподобається. Також не раджу їм користуватися, якщо ви не дуже добре себе почуваєте або болить голова, адже від його "шлейфу" може стати погано.

Він дуже гарно зволожує і живить шкіру моїх рук.

А також його дієвість добре видно на долонях чоловіка. Його грубі руки стали м'якенькими, перестали боліти від сухості.

Таких кремів є декілька видів:

- рожевий з протеїнами кашеміру;

- блакитний з протеїнами шовку;

- синій з керамідами;

- жовтий з аргановою олією.