Тетяна Супронюк

Сонцезахисний крем з пробіотиками Beauty of Joseon Relief Sun : Rice + Probiotic SPF50+ PA++++

Сонцезахисний крем з пробіотиками Beauty of Joseon Relief Sun : Rice + Probiotic SPF50+ PA++++
Сонцезахисний крем з пробіотиками Beauty of Joseon Relief Sun : Rice + Probiotic SPF50+ PA++++

Як заявлено виробником, Сонцезахисний крем з пробіотиками Beauty of Joseon Relief Sun : Rice + Probiotic SPF50+ PA++++ має у складі сучасні стабільні хімічні фільтри. Ніжний сонцезахисний крем на основі екстракту рису та пробіотиків забезпечує надійний захист від згубних впливів сонячних променів, заспокоює шкіру, допоможе відновити мікробіом та зміцнити захисний шар шкіри.

Сонцезахисний засіб має найлегшу текстуру, яка швидко вбирається і не обтяжує шкіру, не залишає білого нальоту або відчуття липкості після нанесення.

  • Об"єм 50 мл
  • Без запаху
  • Повністю замінює денний крем
  • Можна наносити під макіяж

Спосіб використання:

Наносимо на суху шкіру за 15-20 хвилин до виходу на вулицю, або за 15-20 хвилин до нанесення макіяжу.

Не забуваємо, що СПФ захист потрібно наносити в достатній кількості, а саме 0,5 чайної ложки або на 2 фаланги пальців. Наносимо цю кількість крему на шкіру обличчя, шиї та вух для належного захисту

СПФ на стабільних хімічних фільтрах можна не поновлювати в умовах міста на протязі дня. Але, якщо ви на відпочинку, або весь час на сонці - обов"язково поновлюємо кожні 2 години.

Я наношу цей крем зранку поверх сироватки з вітаміном С. Крем дає мені достатньо зволоження. Добре впитується в шкіру обличчя.

Крем дає природній сяючий фініш, не матовий.

Сонцезахисний крем від Some By Mi в мене вже закінчується, допис про нього тут https://club.makeup.com.ua/post/6980/

То ж вирішила їх порівняти.

На руці зверху (ближче до зовнішньої сторони руки) нанесений крем Beauty of Joseon, знизу (ближче до внутрішньої сторони руки) - Some By Mi. Обидва санскріни на стабільних хімічних фільтрах, добре захищають від сонця та мають доглядові компоненти у складі. Підходять замість денного крему для обличчя, добре зволожують. Різниця в ціні не велика (коштують приблизно 550-650 грн кожен). Підходять для усіх типів шкіри.

В чому їх різниця:

  • Some By Mi має більш щільну текстуру. Beauty of Joseon - кремово-гелевої консистенції.
  • Beauty of Joseon має більш сяючий фініш (це видно на відео).
  • Some By Mi має легкий трав"янистий аромат. Beauty of Joseon без запаху.

Обидва СПФ мені дуже сподобались. Рекомендую спробувати.