oh.oh.beauty

Чи можна обманути вік з серумом під очі Beauty of Joseon Revive Eye Serum : Ginseng + Retinal?

Чи можна обманути вік з серумом під очі Beauty of Joseon Revive Eye Serum : Ginseng + Retinal?
Чи можна обманути вік з серумом під очі Beauty of Joseon Revive Eye Serum : Ginseng + Retinal?

В основі антивікового догляду, зокрема, лежить ретинол та його похідні. Індустрія не стоїть на місці, і тому зʼявляються різні його форми і концентрації, щоб задовольнити потреби власників всіх типів шкіри з мінімальними побічними ефектами.

Ця сироватка від BOJ містить ретиналь в ліпосомальній оболонці, тому підійде і для чутливої шкіри, і для початківців (у складі 0,02% чистого ретиналю). За заявами бренда, серум розгладжує зморшки, зволожує та відновлює шкіру, освітлює пігментні плями, вирівнює тон, усуває темні кола, повертає пружність.

Склад дійсно багатий, тому хочеться вірити в усі ці обіцянки: тут і екстракт кореня женьшеню, ніацинамід, різні натуральні олії. Мені хочеться думати, що він працює на попередження появи нових зморшок і підтримує молодість шкіри.

Чи можна обманути вік з серумом під очі Beauty of Joseon Revive Eye Serum : Ginseng + Retinal?
Чи можна обманути вік з серумом під очі Beauty of Joseon Revive Eye Serum : Ginseng + Retinal?
Чи можна обманути вік з серумом під очі Beauty of Joseon Revive Eye Serum : Ginseng + Retinal?

За текстурою серум легкий і добре вбирається, при цьому шкіра відчувається зволоженою і підживленою. Я наношу його ввечері після тонізування на зону під очима і у зовнішніх куточків - там, де маю заломи і зморшки. Якщо класичні креми я завжди наношу на повіки, то з цим серумом я цього не роблю. З одного боку, зона повік дуже чутлива, з іншого, не бачу сенсу наносити туди засоби з ретинолом. Через 15-30 хв. закриваю звичайним кремом. В тюбику продукту багато, тому наношу його також на інші проблемні зони (лоб, шию). Пакування зручне і гігієнічне.

Маю гіперчутливу шкіру, та з цим кремом не відчула жодних негативних дій. Для новачків рекомендую все ж таки дотримуватись поступового введення в рутину, починаючи з одного разу на тиждень. І нагадаю, що зранку обовʼязково треба використовувати сонцезахисний крем з максимальним захистом в будь-який сезон і погоду. Для зони навколо очей надаю перевагу кремам з мінеральними (фізичними) фільтрами - вони не викликають подразнення і сльози.

Серумом я задоволена - він працює на випередження і має накопичувальний ефект. За текстурою дуже приємний і влітку - він не перевантажує шкіру, але при цьому дає необхідне зволоження. На мій погляд, це гарний варіант, щоб безпечно познайомитись з ретинолом, та дива за одну ніч він не зробить. Шкода, дуже хотілось би :)