oh.oh.beauty

Божественне сяйво з серумом Beauty of Joseon Glow Serum Propolis + Niacinamide

Божественне сяйво з серумом Beauty of Joseon Glow Serum Propolis + Niacinamide
Божественне сяйво з серумом Beauty of Joseon Glow Serum Propolis + Niacinamide
Божественне сяйво з серумом Beauty of Joseon Glow Serum Propolis + Niacinamide
Божественне сяйво з серумом Beauty of Joseon Glow Serum Propolis + Niacinamide
Божественне сяйво з серумом Beauty of Joseon Glow Serum Propolis + Niacinamide

Серум з прополісом та ніацинамідом один з моїх улюбленців на кожен день, та чи ідеальний він?

Серум створений для всіх типів шкіри, але, на мій субʼєктивний погляд, сподобається найбільше нормальній, комбінованій, жирній та шкірі з висипаннями. Серум зволожує, освітлює тон, вирівнює текстуру шкіри, заспокоює запалення, надає здорового сяйва.

За текстурою сироватка густенька, не водяниста, але при цьому добре розподіляється і досить швидко вбирається. Мені подобається як вона тендітно освітлює шкіру, додає здорового сяйва (не занадто, а як гарна зволожена шкіра) і вирівнює текстуру. Шкіра відчувається наповненою життям і молодше (ех!). Зволоження мені достатньо для ранкового догляду, так як часто наношу ще інші засоби + спф + макіяж. Сироватка не перевантажує шкіру, хоча навіть після нанесення легкого тону все одно просвічується це здорове сяйво. Обожнюю як моя шкіра виглядає!

Та в засобі є два недоліки для мене. По-перше, ненавиджу пакування з піпетками - в 90% випадків ними важко набирати достатньо продукту. Тут треба декілька разів натискати, щоб отримати ті 2-3 краплі продукту.

По-друге, ця баночка ну дуже швидко закінчується. Незважаючи на те, що в мене постійно декілька сироваток у догляді (плюс я завжди тестую щось нове), цей продукт закінчився менш ніж за місяць. Тут вже кожен має вирішити для себе наскільки ефект того вартий. Добре, що на Мейкапі є пробник, щоб потестувати перед покупкою повної бутилочки.