oh.oh.beauty

Найбажаніший сонцезахисний крем Beauty of Joseon Relief Sun : Rice + Probiotic SPF50+ PA++++

Найбажаніший сонцезахисний крем Beauty of Joseon Relief Sun : Rice + Probiotic SPF50+ PA++++

Сонцезахисний крем Beauty of Joseon вже став легендою. Він має захист від променів типу А і типу B, і це сучасно (мені здається, це вже норма у корейських кремах), що позначається як SPF50+ PA++++.

Має у складі екстракт рису, пробіотики і купу корисного для шкіри. Завдяки цьому він добре зволожує (власниці комбінованої й жирної шкіри можуть використовувати його і як денний крем), заспокоює чутливу шкіру, відновлює і підтримує захисний барʼєр шкіри.

Крем не скочується, відчувається легким зволожувальним на обличчі, добре вбирається, на мені має легкий сяючий фініш (все той же трендовий ефект сяйва здорової шкіри), невидимий, тобто не має білого нальоту (бо на основі хімічних фільтрів). Ідеальний під макіяж і для повторного нанесення протягом дня. Крем дуже комфортний і невагомий на шкірі. Підійде будь-якому типу шкіру, а особливо тим, хто надає перевагу легкості й не любить створювати додатковий шар на шкірі.

Найбажаніший сонцезахисний крем Beauty of Joseon Relief Sun : Rice + Probiotic SPF50+ PA++++
Найбажаніший сонцезахисний крем Beauty of Joseon Relief Sun : Rice + Probiotic SPF50+ PA++++

Мені крем дуже сподобався, я можу віднести його в топ-5 своїх улюбленців, але номером 1 назвати не можу. Ще десь 2-3 роки тому він став би лідером, та корейці роблять дивовижні формули і розробляють все нові поєднання фільтрів. Я можу назвати ще 4 креми зі схожою текстурою (тобто легкі, невидимі, без білих слідів, комфортні й невагомі, з корисними доглядовими інгредієнтами), та про них будуть окремі дописи. Має ж бути якась інтрига!

Зі всіх улюблених брендів можу відзначити, що саме BOJ має трохи нижчу ціну, тому я розумію його постійну відсутність у продажу.

P.S. Якщо зловите набір з двох, беріть :) Ви ж памʼятаєте, що сонцезахист треба наносити не тільки на обличчя, а й вушка, шию, зону декольте, всі родимки, та й взагалі на все тіло?