oh.oh.beauty

Beauty of Joseon Centella Asiatica Calming Mask - одна з найкращих для заспокоєння і зволоження

Beauty of Joseon Centella Asiatica Calming Mask - одна з найкращих для заспокоєння і зволоження
Beauty of Joseon Centella Asiatica Calming Mask - одна з найкращих для заспокоєння і зволоження
Beauty of Joseon Centella Asiatica Calming Mask - одна з найкращих для заспокоєння і зволоження
Beauty of Joseon Centella Asiatica Calming Mask - одна з найкращих для заспокоєння і зволоження

В мене гіперчутлива шкіра, і тому в будь-яку пору року знайдеться безліч причин для подразнень і почервоніння. Продукти з центеллою на мені працюють в перспективі, тобто мають накопичувальний ефект. А одноразових масок, які б працювали з першого разу на заспокоєння, - одиниці. Цю масочку я взяла в якості наповнення замовлення, щоб просто добити до безкоштовної доставки, та як я буда здивована після її використання.

Сам матеріал маски дуже комфортний, мʼякенький, ніжний на дотик. Есенції дуже багато, тому залишки з пакування завжди наношу на зону декольте, руки, ноги тощо. За 20 хвилин шкіра стає ідеально зволоженою, заспокоєною, рівненькою. Маска має дуже приємний освіжальний ефект. Дуже рекомендую мати в запасі для чутливої або зневодненої шкіри. Після використання маски складаю її навпіл і зворотньою стороною накладаю на шию (там ніколи не завадить додаткове зволоження і живлення).