Тетяна Супронюк

Гіалуронова тональна сироватка для обличчя L`Oréal Paris Alliance Perfect Nude

Гіалуронова тональна сироватка для обличчя L`Oréal Paris Alliance Perfect Nude

Цей тональний засіб я отримала у складі подарункового боксу за активність на MAKEUP Club.

У мене найсвітліший відтінок серед запропонованих - 0.5-2 Світло-бежевий.

  • Упаковка - скляна баночка з піпеткою, оформлена у стилі L`Oréal
  • Формат - тональна основа-сироватка. Дуже рідка консистенція, потрібно бути обережною, щоб не вимазати все довкола.
  • Консистенція - дуже рідка, як водичка
  • Запах - мені пахне спиртом, і це не дивно, адже Alcohol Denat у складі на 4-му місці.
  • СПФ фільтри відсутні

Що заявляє виробник (інформація з етикетки на баночці)?

  1. Миттєво вирівнює тон, легке покриття - згодна на 100%. Не дивлячись на те, що тональна основа-сироватка рідка, вона нормально перекриває лице і добре вирівнює тон.
  2. Здорове сяяння шкіри - тут, я б сказала, що шкіра стає здорово-матовою після застосування.
  3. В складі 1% гіалуронової кислоти - Sodium Hyaluronate у складі на 9-му місці. Список складу довгий, тому повіримо виробнику, що зволожуючий компонент дійсно є у складі.
  4. Заповнює зморшки зсередини, через 5 тижнів шкіра більш гладка і зволожена, помітне скорочення кількості зморшок - тут я не погоджуюсь. Засіб з спиртом у складі на 4-му місці може тільки висушити шкіру, якщо користуватися ним кожного дня напротязі 5-ти тижнів.

В мене такої тональної основи-сироватки не було ніколи. Я дуже рада подарунку, і приступаю до тестування.

Як на мене, відтінок підійшов мені ідеально.

Перекриття не щільне, почервоніння тональний засіб не сильно замаскував, але добре вирівняв тон шкіри і не підкреслив сухість певних ділянок обличчя. Але на кожен день - ідеально!

Я часто користуюсь сироватками, наношу їх з піпетки одразу на обличчя, тому звикла до такого і мені сподобалось тон наносити з піпетки.

Перед тональним кремом наношу СПФ крем з стабільними хімічними фільтрами, про нього тут https://club.makeup.com.ua/post/13138/

Засіб доволі стійко тримається на обличчі. Шкіра не жирніє.

Мені засіб сподобався, дякую команді Makeup за можливість тестування.