krislemly

BB-крем від Мішані, мої враження🧸

BB-крем від Мішані, мої враження🧸

Привіт-привіт!)

Два тижня я активно тестую легендарний BB-крем від Misha і сьогодні я хочу поділитись своїми враженнями про нього.

Ціна: 180 грн.

Обʼєм: 20ml.

Пакування: мініатюра в 20 ml та повноформатний ВВ випускається в м'яких тюбиках червоного кольору. Єдина відмінність – у мініатюрі вузький носик, у повнорозмірі металевий дозатор. Додатково запаковані в картону коробочку.

Текстура: кремова, середньої щільності та густоти. Розподіляється легко, лягає тонким шаром.

Запах приємний, нейтрально-косметичний. На обличчі його практично не відчуваю.

Відтінок: в мене #23, я дуже довго вагалась який відтінок замовити оскільки в мене достатньо світла шкіра і багато тональних виглядають затемно. Але тут все підійшло ідеально, завдяки нейтральному півтону крему, який чудово підлаштовується під тон шкіри. Додаю свотчі популярних тональних від Колагену та Холіки, можливо це комусь допоможе визначитись з відтінком.

BB-крем від Мішані, мої враження🧸

Від ВВ-крему я чекаю на легке покриття, гарне вирівнювання тону шкіри, природний фініш, натуральний ефект. Не люблю, коли ВВ-крем/тон лежить на шкірі маскою, провалюється в пори, підкреслює зморшки та сухі ділянки.

Що я можу сказати про Міхасика:

  • підлаштовуються під тон шкіри;
  • не окислюються на обличчі;
  • стійкий, з обличчя нікуди не сповзає та не пливе.
  • гарне покриття (маскує прищі та почервоніння);
  • чудово вирівнює тон обличчя;
  • розхід не великий, я б навіть сказала економний;
  • пори не забиває, проблем з шкірою не викликав.